🚨 اخبار ارز دیجیتال

بزرگترین نقل و انتقالات بیت کوین ثبت شده توسط دولت آلمان

روز دوشنبه، دولت آلمان ۲۹۷.۳ میلیون دلار بیت کوین را به صرافی ها منتقل کرد. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط Arkham Intelligence، این صرافی ها شامل Coinbase، Bitstamp و دیگر پلتفرم های معاملاتی هستند.

قابل ذکر است که این مقدار بیشترین میزان فروش بیت کوین توسط دولت آلمان در یک روز است.

مرتبط با

آخرین بسته نقل و انتقالات پس از دولت آلمان ارائه شد ۷۰۰ بیت کوین ارسال شد از روز یکشنبه وارد بورس می شود.

ارز دیجیتال پیشرو در حال حاضر درست زیر سطح ۵۶۰۰۰ دلار معامله می شود.

جیمز باترفیل از Coinshares اخیرا گفت CNBC اشاره می کند که احساسات بازار به دلیل فروش بی امان که توسط دولت های آلمان آغاز شده است، بدتر شده است، اما این فروش ها با توجه به حجم معاملات جهانی بیت کوین نسبتاً ناچیز است.

تعداد زیادی بیت کوین برای فروش باقی مانده است

دولت آلمان پس از فروش بی امان بیت کوین به کنترل حدود ۱.۳۵ میلیارد دلار بیت کوین ادامه می دهد. این بودجه از اداره پلیس جنایی فدرال تامین می شود.

مرتبط با

دولت آمریکا ۲۴۱ میلیون دلار بیت کوین به کوین بیس فرستاد

به گفته آرکام، دولت بیش از نیمی از سکه های توقیف شده از یکی از اپراتورهای وب سایت بدنام Movie2k را نقد کرد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayفروش بیت کوین دولت آلمان مورد انتقاد جوآنا کوتار، نماینده پارلمان بوندستاگ قرار گرفته است. کوتار از صدراعظم اولاف شولز و دیگر سیاستمداران برجسته آلمانی خواست تا در سیاست فعلی تجدید نظر کنند و مزایای نگهداری از بزرگترین ارز دیجیتال را برجسته کنند.

داده های ارائه شده توسط BitcoinTresuries نشان می دهد که آلمان از نظر کل دارایی بیت کوین در بین کشورهای برتر قرار دارد. ایالات متحده با دارایی حدود ۱۲ میلیارد دلار در رتبه اول قرار دارد. دولت های چین و بریتانیا نیز در ۳ کشور اول قرار دارند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا