اخبار ارز دیجیتال

بزرگترین فورک بیت کوین نصف شد

طبق داده های ارائه شده توسط BTC.com، بیت کوین کش، بزرگترین فورک بیت کوین است کامل این در اوایل پنجشنبه به نصف کاهش یافت.

فورک بحث برانگیز که در آگوست ۲۰۱۷ راه اندازی شد، اندازه بلوک را به ۳۲ مگابایت افزایش داد که قرار بود آن را برای پرداخت کارآمدتر کند.

فورک بیت کوین کش موفقیت اولیه داشت و قیمت آن در اواخر دسامبر ۲۰۱۷ به ۳۳۲۴ دلار رسید.

اما به دلیل پذیرش کم و دعوای درونی، هیجان پیرامون فورک به سرعت محو شد.

در حال حاضر، بیت‌کوین کش از نظر ارزش بازار در رتبه چهاردهم قرار دارد و در حال حاضر ۱۲.۵ میلیارد دلار ارزش دارد.

علیرغم افزایش قابل توجه قیمت، فورک بیت کوین همچنان بیش از ۸۳ درصد از بالاترین رکورد خود در شش سال پیش کاهش یافته است. در مقایسه، بیت کوین در حال حاضر کمی بالاتر از سطح ۶۶۰۰۰ دلار معامله می شود که قبلاً در ۱۴ مارس به ۷۳۷۳۷ دلار رسیده بود.

مشهورترین حامی بیت کوین کش، راجر ور، تا حد زیادی در ابهام محو شده است. با این حال، او از پرونده خود صرف نظر نکرد. او اخیراً کتاب جدیدی به نام «ربای بیت کوین» را تالیف کرده است که هدف آن از بین بردن روایت‌های اصلی پیرامون ارزهای دیجیتال است.

رخداد اصلی

در همین حال، انتظار می رود نصف شدن بیت کوین تنها در ۱۶ روز آینده اتفاق بیفتد. یارانه بلوک تنها به ۳۱۲۵ بیت کوین کاهش می یابد و فشار بیشتری بر استخراج کنندگان وارد می کند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayهانتر هورسلی، مدیرعامل Bitwise اخیراً پیش‌بینی کرد که این تاثیرگذارترین رویداد نصف شدن بیت کوین تا به امروز به دلیل کاهش شدید عرضه دلار خواهد بود.

برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین به طور بالقوه می تواند افزایش یابد. مقیاس سطح ۸۰۰۰۰ دلار قبل از رویداد هاوینگ آینده.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا