اخبار ارز دیجیتال

مدیر ارتباطات بایدن از مشتری سابق رمزنگاری منع شد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در گزارش افشای مالی عمومی اخیراً منتشر شده، صرافی غیرمتمرکز UniSwap و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andressen Horowitz مشخص شد که مشتریان سابق LaBolt بوده اند.

گزارش شده است که جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، مدیر ارتباطات کاخ سفید را از برخورد با مسائل مربوط به شرکت های رمزنگاری یا فناوری که قبلاً در آنها کار می کرد، منع کرده است و به او اجازه می دهد در مورد مقررات مربوط به کریپتو مشاوره دهد. من اینجا هستم.

بر اساس گزارش قانون بلومبرگ در 22 آوریل، بن لابولت، مدیر ارتباطات کاخ سفید گفت که او “در مسائل حقوقی، تحقیقات، یا قراردادهای مربوط به ارزهای دیجیتال یا شرکت های فناوری که قبلاً نمایندگی کرده است، شرکت نمی کند.” ممنوع است.

هم صرافی غیرمتمرکز UniSwap و هم شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andressen Horowitz، یک سرمایه گذار اولیه در Coinbase Global Inc، در گزارش افشای مالی عمومی LaBolt در 21 آوریل فهرست شده بودند.

هر دو شرکت مشتریان سابق Bully Pulpit Interactive (BPI) بودند که LaBolt شریک سابق آن بود و سالانه بیش از 5000 دلار به BPI پرداخت می کرد.

گزارش افشای مالی عمومی بن لابولت. منبع: www.aboutblaw.com

Meta Platforms، Shopify و West Street (دفتر خانوادگی مدیر عامل متا مارک زاکربرگ و همسرش Priscilla Chan) نیز در لیست 23 مشتری هستند که بیش از 5000 دلار در سال درآمد دارند.

در همین حال، در بخش دارایی ها و درآمد، LaBolt فاش کرد که بین 50,001 تا 100,000 دلار بیت کوین (BTC) و بین 15,001 تا 50,000 دلار در اتریوم 2 (ETH2) دارد.

گزارش افشای مالی عمومی بن لابولت. منبع: www.aboutblaw.com

مربوط: تست استرس؟کمک مالی بایدن به بانک برای استیبل کوین ها چه معنایی دارد؟

این گزارش می افزاید: «محدودیت های رابولت مطابق با قوانین اخلاقی است که توسط دیگر مقامات ارشد کاخ سفید دنبال می شود.

بر اساس گزارش‌ها، لابولت به رغم اجرای مقررات مورد انتظار، اجازه خواهد داشت در مورد رویکرد رئیس جمهور برای تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال و شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی مشاوره دهد.

این پس از آن بود که بایدن در 9 مارس فرمان اجرایی (EO) در مورد دارایی های دیجیتال را امضا کرد.

اگرچه EO هیچ اقدام نظارتی را مشخص نکرده است، اما روندی بین سازمانی شامل 16 مقام ارشد را تشریح می کند که با وظیفه تولید مجموعه ای مفصل از گزارش ها آغاز می شود.

این گزارش ها در فواصل زمانی 90 روزه تا یک ساله یا بیشتر پس از صدور EO ارسال می شود.

EO توجه مقامات دولتی و رهبران صنعت را به خود جلب کرده است.

سینتیا لومیس «سناتور رمزارز» جمهوری‌خواه از وایومینگ درباره این فرمان اجرایی اظهار داشت: «بسیار خوب است که شاهد افزایش علاقه به دارایی‌های دیجیتال در دولت بایدن باشیم.»

در همین حال، آری ردبورن، رئیس امور حقوقی و دولتی در شرکت اطلاعاتی مبتنی بر بلاک چین TRM Labs، گفت: “ما منتظر چیزهای خاصی بودیم و لحن مثبت لزوما یکی از آنها نبود.”

مجله: ماسک به شکایت از مایکروسافت اشاره می‌کند، نماینده کنگره آمریکا می‌خواهد جنسلر اخراج شود و موارد دیگر: Hodler’s Digest، 16-22 آوریل

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا