اخبار ارز دیجیتال

بایدن ۸۷۰۰۰ کارمند جدید IRS را استخدام می کند.

خدمات درآمد داخلی ناوگان جدیدی از نمایندگان را استخدام می کند. و بدون توجه به سطح درآمد شما احتمالاً به سراغ شما می آیند.

قانون کاهش تورم که در ماه جاری توسط رئیس جمهور جو بایدن امضا شد، حدود ۸۰ میلیارد دلار بودجه جدید را به IRS ارائه می کند. قدرتمندترین آژانس جمع آوری مالیات در جهان از پول خود برای استخدام تعداد زیادی از افراد برای تقویت تلاش های سرکوب شدیدتر استفاده می کند.

عموماً فرض بر این است که حسابرسی بی رحمانه و گسترده خواهد بود. مالیات ها با اظهارنامه مالیاتی شروع می شود که باید با مجازات شهادت دروغ امضا شود. دولت بایدن می گوید ممیزی استروئیدی برای گربه های چاق است که برای مدت طولانی از سهم خود فرار کرده اند. پیشنهاد می کند اجرا نشود. جمهوری‌خواهان تلاش کردند تا آن را به قانون تبدیل کنند، اما همه دموکرات‌های سنا به این اصلاحیه رای منفی دادند و همچنین علیه حمایت حسابرسی IRS برای کسانی که کمتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار درآمد داشتند رای دادند.

به عبارت دیگر، مالیات دهندگان آمریکایی در هر سطح درآمدی بدون توجه به درآمد، بازی منصفانه هستند. بنشینید و در نظر بگیرید که آیا مالیات ها و سوابق شما شکننده هستند یا خیر. آنها در زیر میکروسکوپ چگونه به نظر می رسند؟ اظهارنامه مالیاتی باید با مجازات شهادت دروغ امضا شود. علاوه بر این، وقتی می‌خواهم عبارت را تغییر دهم، IRS می‌گوید که به عنوان اظهارنامه مالیاتی حساب نمی‌شود. این بدان معنی است که محدودیت های حسابرسی هرگز شروع نمی شود. شما می توانید برای همیشه حسابرسی شوید.

مربوط: دولت ایالات متحده اجرای الزامات گزارش کارگزار کریپتو را به تاخیر می اندازد

در مورد شهادت دروغ، IRS از همه اظهارنامه های مالیاتی پرسید: “در هر مقطعی در سال ۲۰۲۱، آیا شما هر گونه سود مالی در ارزهای دیجیتال را دریافت کرده اید، می فروشید، مبادله می کنید یا به هر طریق دیگری از آنها دور می کنید؟”

همانطور که بعدا خواهیم دید، نسخه ۲۰۲۲ این سوال حتی مزاحم تر است. طبق IRS، همه مالیات دهندگانی که فرم ۱۰۴۰، فرم ۱۰۴۰-SR یا فرم ۱۰۴۰-NR را ارسال می کنند. باید برای سؤال ارز مجازی، کادر «بله» یا «خیر» را علامت بزنید. به این سوال باید پاسخ داد: همه مالیات دهندگان، نه فقط کسانی که در سال ۲۰۲۱ تراکنش های ارزهای دیجیتال انجام دادند.

در دنیای مالیات، حتی یک سوال ساده “بله” یا “نه” در صورت پاسخ نادرست می تواند به دردسر بزرگی تبدیل شود. اما آیا می توانید “نه” را بررسی کنید؟فقط مالیات دهنده مالکیت در هر زمان در سال ۲۰۲۱، ارزهای دیجیتال اگر درگیر هیچ کاری نباشند، می توانند کادر “نه” را علامت بزنند. معامله درگیر ارزهای دیجیتال در طول سال یا فعالیت‌های محدود شده به موارد زیر است:

 • نگه داشتن ارز مجازی در کیف پول یا حساب؛
 • انتقال ارز مجازی بین کیف پول یا حساب.
 • خرید ارز مجازی با استفاده از ارز واقعی، از جمله خرید با استفاده از ارز واقعی در پلتفرم های الکترونیکی مانند PayPal و Venmo.چه زمانی
 • ترکیب در اختیار داشتن، انتقال یا خرید هر یک از ارزهای مجازی فوق.

اما بسیاری باید بررسی کنند که بله. به این تراکنش های روزمره ارزهای دیجیتال فکر کنید. تمام کادرهای “بله” باید علامت زده شوند.

 • دریافت ارز مجازی به عنوان پرداخت کالا یا خدمات ارائه شده.
 • دریافت یا انتقال ارز مجازی به صورت رایگان (بدون پیشنهاد) که با حسن نیت هدیه محسوب نمی شود.
 • دریافت ارز مجازی جدید در نتیجه فعالیت های ماینینگ و استیکینگ.
 • دریافت ارز مجازی در نتیجه هارد فورک.
 • مبادله ارز مجازی برای دارایی ها، کالاها یا خدمات؛
 • مبادله/تعویض ارز مجازی با ارز مجازی دیگر؛
 • فروش ارز مجازی؛ و
 • سایر دفع سودهای مالی به ارز مجازی.

پاسخ دادن به بله یا خیر دشوار نیست، اما یکی از کارهایی که قرار است انجام شود این است که به شما اطلاع دهد که یک رویداد مشمول مالیات دارید. این معمولاً به معنای پرداخت مالیات است. بنابراین سود یا درآمد نیز باید گزارش شود.همانطور که اگر جامعه کریپتو به اندازه کافی پرتنش نیست، با افزایش بار مالیاتی خود را برای کارهای بیشتر آماده کنید همچنینبرای اظهارنامه مالیاتی سال ۲۰۲۲، IRS سوالات ارز مجازی را که در فرم ۱۰۴۰ IRS، فرم مالیاتی که توسط افراد استفاده می شود، اصلاح کرده است. پیش نویس فرم ۱۰۴۰ IRS 2022 مستلزم:

آیا در هر زمانی در سال ۲۰۲۲، (الف) (به عنوان پاداش، جایزه یا غرامت) دریافت کرده اید؟ یا (ب) فروخته شده، معامله شده، هدیه داده شده است یا به شکل دیگری چگونه می خواهید آن را دفع کنید؟

این شبکه را گسترده تر از نسخه های قبلی می کند. نمایندگان مالیات بر هدیه IRS و مالیات بر دارایی به طور کلی با نمایندگان مالیات بر درآمد IRS متفاوت هستند. با این حال، یک مشکل رو به رشد مالیات کریپتو می‌تواند ممیزی‌های بیشتر ارزهای دیجیتال، بررسی دقیق مالیات‌دهندگان رمزارز و رمزارزها و بودجه بیشتر برای انطباق با IRS را به همراه داشته باشد. قرار است بودجه استخدام ۸۷۰۰۰ کارگزار جدید IRS را تامین کند و حدود ۷۹ میلیارد دلار به IRS اضافه کند. ۴۵ دلار یک میلیارد از این میان، فقط “اجرای” IRS هدایت می شود.

مربوط: چگونه می توان تأثیر مالیات بر ارزهای دیجیتال را در میان کمبود CPA هدایت کرد

ارزهای دیجیتال یکی از اهداف بزرگ IRS هستند. قانون جدید می‌گوید که IRS «نظارت بر دارایی‌های دیجیتال و فعالیت‌های انطباق» را جدا از اجرای مالیات عمومی دنبال خواهد کرد. IRS با ۸۰ میلیارد دلار پول مالیات دهندگان چه می تواند بکند؟

قانون جدید می گوید که IRS قرار است از این پول به روش های زیر استفاده کند:

 • خدمات مالیات دهندگان: $۳,۱۸۱,۵۰۰,۰۰۰;
 • اجرا: $۴۵,۶۳۷,۴۰۰,۰۰۰;
 • پشتیبانی عملیاتی: ۲۵,۳۲۶,۴۰۰,۰۰۰ دلار؛
 • نوسازی سیستم های کسب و کار: ۴,۷۵۰,۷۰۰,۰۰۰ دلار.
 • گروه ویژه برای طراحی یک سیستم فایل الکترونیکی مستقیم رایگان: ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ دلار.
 • مدیر کل اداره مالیات، وزارت مالیه: ۴۰۳,۰۰۰,۰۰۰ دلار؛
 • سیاست مالیاتی خزانه داری: ۱۰۴,۵۳۳,۸۰۳ دلار؛
 • دادگاه مالیاتی: ۱۵۳,۰۰۰,۰۰۰ دلار؛ و
 • دفتر خزانه داری برای نظارت و پشتیبانی اجرا برای کمک به IRS در اجرای IRA: 50,000,000 دلار.

اجرا بزرگترین مورد است و کنگره نیز خواهان نتیجه است. کنگره قبلاً پیش بینی کرده است که بودجه های اجرایی اضافی IRS نتیجه خواهد داد. آنها پیش بینی می کنند که بودجه جدید ۱۲۴ میلیارد دلار دیگر به مجموعه در دهه آینده اضافه می کند.

این لایحه مبهم است که چگونه IRS می تواند ۴۵ میلیارد دلار برای “اجرا” هزینه کند، اما به طرز بدی به حمایت حقوقی و قضایی و همچنین اجرای قانون کیفری برای تخلفات مالیاتی اشاره می کند. این لایحه همچنین “نظارت دارایی های دیجیتال و فعالیت های انطباق” و فناوری تحقیقاتی برای تحقیقات جنایی را به عنوان مواردی که IRS باید برای آنها هزینه کند، مشخص می کند. مهم نیست که چگونه آن را برش می دهید، می توانید انتظار توجه IRS به ارزهای دیجیتال، بررسی دقیق گزارش های مالیاتی و مهمتر از همه، حسابرسی را داشته باشید.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

رابرت دبلیو وود من یک حسابدار مالیاتی هستم که نماینده مشتریان در سراسر جهان از دفاتر Wood LLP در سانفرانسیسکو هستم. او طیف وسیعی از برنامه‌ریزی‌های مالیاتی و مناقشات مالیاتی را مدیریت کرده است و به عنوان شاهد کارشناس در پرونده‌های مربوط به امور مالیاتی در دعاوی مدنی، دعاوی دسته‌جمعی و اختلافات بر سر طبقه‌بندی پیمانکاران یا کارمندان مستقل خدمت کرده است. وی مدرس دانشگاه بود. کالیفرنیا، دانشکده حقوق هستینگز.نویسنده: Robert W. Wood

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا