اخبار ارز دیجیتال

استخراج بیت کوین بوتان با نیروی آبی به عنوان قیمت بیت کوین ۵۰۰۰ دلار بود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گزارش‌های محلی نشان می‌دهد که یک پادشاهی رمزارز در بوتان در حال بهره‌برداری از رودخانه‌های هیمالیا برای تولید انرژی برای استخراج بیت‌کوین است.

پادشاهی بوتان نسبت به بیت کوین (BTC) صعودی است. این کشور همچنین در حال استخراج بیت کوین پس از فاش شد که پادشاهی کوچک هیمالیا بوتان بی سر و صدا در حال انباشت ارزهای دیجیتال است. علاوه بر این، این کشور با جمعیت کمتر از ۸۰۰۰۰۰ نفر از انرژی سبز برای تقویت کسب و کار استخراج بیت کوین خود استفاده می کند.

بوتان که به دلیل «خوشبختی ناخالص ملی» و تمرکز بر مناظر زیبا شناخته می شود، راهی برای بهره برداری از پتانسیل عظیم انرژی آبی خود که ۳۰ درصد از تولید ناخالص داخلی آن را تشکیل می دهد، یافته است.

مقامات بوتان برای اولین بار در گزارش محلی بوتان News Exposure و به دنبال پرس و جو از فوربس تأیید کردند که استخراج در آوریل ۲۰۱۹ زمانی که قیمت بیت کوین حدود ۵۰۰۰ دلار بود، آغاز شد.

بر اساس گزارش ها، پادشاهی به دنبال مشارکت برای گسترش بیشتر عملیات معدنی خود است. به طور خاص، با شرکت معدنی Bitdeer در فهرست نزدک مذاکره کرده است تا ۱۰۰ مگاوات برق برای مرکز داده استخراج بیت کوین خود در بوتان تامین کند. این مشارکت ظرفیت استخراج Bitdeer را تا حدود ۱۲ درصد افزایش می دهد.

اندازه عملیات معدنی بوتان همچنان یک راز باقی مانده است، زیرا اطلاعات کمی در مورد مکان، اندازه و سود دهی مزارع معدن در دسترس است. برخی از کارمندان دروک هلدینگ و سرمایه گذاری (DHI) «ماشین ارز دیجیتال» را به عنوان یک کار و مهارت در پروفایل لینکدین خود فهرست می کنند.

همچنین مشخص نیست که چرا دولت تصمیم گرفت این پروژه را برای شهروندان و شرکای بین‌المللی خود که به نمایندگی از مردم مدیریت می‌شود، فاش نکند.

علیرغم اینکه رسانه های اصلی خلاف این را نشان می دهند، استخراج بیت کوین پاک ترین صنعت در جهان است. بیش از ۵۰ درصد از منابع انرژی آن از منابع تجدیدپذیر یا پاک تامین می شود. طرفداران استخراج بیت کوین، مانند مایکل سیلر، رئیس MicroStrategy، توضیح می‌دهند که ۹۹.۹۲ درصد از ردپای کربن جهان از استفاده‌های صنعتی انرژی به غیر از استخراج بیت‌کوین می‌آید. با داشتن انرژی آبی ارزان و فراوان، DHI گزارش می دهد که بوتان یک مکان ایده آل برای استخراج بیت کوین است.

مربوط: چگونه استخراج بیت کوین قدیمی ترین پارک ملی آفریقا را از ورشکستگی نجات داد؟

بوتان به فهرست بلندبالایی از کشورهای آفریقای شرقی گرفته تا اسکاندیناوی می‌پیوندد تا بیت کوین را با استفاده از نیروگاه آبی، یکی از ارزان‌ترین منابع انرژی پاک موجود، استخراج کنند.

کوین تلگراف با هلدینگ و سرمایه گذاری دروک تماس گرفته است و به محض دریافت نظرات، مقاله را به روز می کند.

مجله کوین تلگراف: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟

نویسنده: Joe Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۵ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا