🚨 اخبار ارز دیجیتال

مراقب چت Bing AI و Pump and Dump Tokens ChatGPT باشید — گزارش بازار را به صورت زنده تماشا کنید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در قسمت این هفته گزارش بازار، کارشناس مقیم کوین تلگراف درباره توکن پمپ و تخلیه ChatGPT توضیح می دهد که چرا باید مراقب باشید.

در گزارش بازار این هفته، کارشناس مقیم کوین تلگراف ده ها توکن پمپ و تخلیه را که ظاهراً با ChatGPT و Bing AI Chat مرتبط هستند، مورد بحث قرار می دهد.

این هفته قرار است کارها را کمی متفاوت انجام دهیم، زیرا مجری خوش تیپ و جذاب جو هال در جریان پخش زنده خود جایی در اقیانوس اطلس است. اما نگران نباشید، کارشناسان مقیم ما مارسل پچمن و سام بورگی اینجا هستند تا طبق معمول آخرین اخبار بازار را تجزیه و تحلیل کنند.

گاوهای بیت کوین با نادیده گرفتن FUD نظارتی اخیر، قصد دارند حمایت را به بالای ۲۵۰۰۰ دلار برگردانند.

دپارتمان خدمات مالی ایالت نیویورک به Paxos دستور داده است تا از ضرب کردن استیبل کوین بایننس USD (BUSD) صادر شده توسط Paxos جلوگیری کند. در ۱۶ فوریه، بیش از ۴۰۰ میلیون دلار از حساب های بانکی تحت مدیریت Binance.US به شرکت تجاری Merit Peak منتقل شد. اعتقاد بر این است که Merit Peak یک سازمان مستقل است که توسط Changpeng Zhao مدیر عامل Binance کنترل می شود. به نظر نمی رسد این و سایر اخبار بد در بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین (BTC) را از افزایش ۱۵ درصدی پس از ۱۳ فوریه باز دارد. ما توضیح می دهیم که چرا و چرا شانس ها به نفع ادامه تجمع فعلی است.

ده ها توکن BingChatGPT ‘Pump and Dump’ ظاهر می شوند: PeckShield

شرکت امنیتی بلاک چین PeckShield پس از کشف ده‌ها توکن که ادعا می‌کند با ربات چت مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) ChatGPT مرتبط هستند، هشداری صادر کرده است. برخی از این توکن ها، اگر نه همه، در حال حاضر بیشتر ارزش خود را در آنچه اغلب به عنوان طرح “پمپ و تخلیه” یا “کشش تاخیر” نامیده می شود، از دست داده اند. طرح‌های Pump and Dump معمولاً سازندگان آنها اظهارات گمراه‌کننده و کمپین‌های تبلیغاتی را سازماندهی می‌کنند تا سرمایه‌گذاران را متقاعد کنند که توکن‌هایشان را بخرند تا وقتی قیمت بالا رفت، این طرح پابرجا بماند. مخفیانه دقایق‌های خود را بفروشید. شاید برای شما جالب باشد که توکن‌هایی را بررسی کنید که به نظر می‌رسد مربوط به تبلیغات اخیر مربوط به چت Bing AI و ChatGPT هستند، اما در اینجا باید هنگام مشارکت مالی در هر یک از آنها مراقب باشید. ما همچنین چند راه اساسی برای محافظت از خود را مورد بحث قرار خواهیم داد. از این گونه کلاهبرداری ها

بیت کوین فعال علیرغم افزایش ۵۰ درصدی قیمت بیت کوین به تحلیلگران «نگران» خطاب می کند

این مطالعه هشدار می‌دهد که بیت‌کوین هنوز فاقد افزایش حجم زنجیره‌ای و آدرس‌های فعالی است که مشخصه بازار صعودی است. در یک ارزیابی صریح از بازگشت قیمت BTC در سال ۲۰۲۳، پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای CryptoQuant هشدار داده است که بیت کوین ممکن است ضعیف تر از آن چیزی باشد که به نظر می رسد. من اینجا هستم تا دلیل آن را توضیح دهم.

کارشناسان ما این و سایر داستان‌های در حال توسعه را پوشش می‌دهند، بنابراین با دنیای ارزهای دیجیتال به‌روز باشید.

آیا در مورد یک سکه یا موضوعی که در اینجا فهرست نشده است سؤالی دارید؟ به اتاق چت یوتیوب ما بپیوندید و سوالات خود را مطرح کنید. شخصی که جالب ترین نظر یا سوال را داشته باشد، شانس برنده شدن یک اشتراک ۱ ماهه Markets Pro به ارزش ۱۰۰ دلار را دارد.

گزارش‌های بازار هر سه‌شنبه ساعت ۱۲:۰۰ به وقت شرقی (۵:۰۰ بعد از ظهر UTC) به صورت زنده پخش می‌شود، بنابراین به صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph بروید و دکمه «پسندیدن» را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده فشار دهید. دکمه اشتراک”. .

نویسنده: Adrian J. Permal

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا