🚨 اخبار ارز دیجیتال

قرارداد BendDAO یک شبه به بیرون درز کرد و ۱۵ ETH برای پرداخت وام دهندگان باقی ماند

بسیاری از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) که به‌عنوان وثیقه در پلتفرم استفاده می‌شوند، بدون مناقصه پیش‌فرض شده‌اند.

پروتکل وام دهی BendDAO در قرارداد خود دارای اتر پیچیده شده (wETH) است. در زمان نگارش، قرارداد فقط ۱۵ WETH برای پرداخت به وام دهندگان دارد، که تخمین زده می شود ۱۵۰۰۰ اتر (ETH) برای پرداخت وام دهندگان باقی بماند.

محقق NFTSstatistics.eth تشریح شد موضوع، موضوعی در توییتر است که نشان می دهد وام گیرندگان NFT پلت فرم باید ۱۰۰٪ سود به ETH وام گرفته شده بپردازند. علاوه بر این، بدهی در برابر NFT ها نیز در حال افزایش است.

علاوه بر این، محققان خاطرنشان کردند که بسیاری از NFT هایی که به عنوان وثیقه مورد استفاده قرار گرفته اند و به طور نکول شده اند، در حال حاضر مناقصه ندارند. در رابطه با این موضوع، لیست هشدار این پلتفرم نشان می‌دهد که NFT‌های بیشتری به دلیل کاهش کف قیمت NFT یا افزایش بدهی و نرخ‌های بهره بالا به حالت پیش‌فرض و حراج می‌روند.

به گفته یکی از بنیانگذاران BendDAO، تیم آنها است کار کردن با توجه به پیشنهاد تغییر پارامترها در بستر وام دهی NFT. به روز رسانی ها ۲۴ ساعت پس از تایید از طریق فرآیند رای گیری اعمال خواهند شد.

در بحبوحه بحران، یکی از کاربران توییتر از این فرصت استفاده کرد و پلتفرم را مسخره کرد. اشاره می کند حتی یکی از بنیانگذاران BendDAO نیز گفته می شود که در آستانه انحلال توسط پلتفرم وام دهی خودش است.

مربوط: بیت کوین با وجود خروج تسلیم ماینرز ۲۱۰۰۰ دلار از دست داد؟ – ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

هفته گذشته، تحلیلگران حدس زدند که ممکن است یک سری انحلال NFT به ارزش ۵۵ میلیون دلار برای بازیابی وام BendDAO وجود داشته باشد. به گفته DoubleQ، موسس Double Studio، این وضعیت می تواند منجر به “مارپیچ مرگ” برای کل بازار NFT و اکوسیستم Bored Ape Yacht Club (BAYC) شود.

از سوی دیگر، عملکرد جهانی NFT خوب نیست. در حال حاضر، مجموعه‌های BAYC و Mutant Ape Yacht Club (MAYC) قیمت‌های کف خود را کاهش داده‌اند و به بازار تازه راه‌اندازی GameStop NFT آسیب رسانده‌اند که درآمد کمیسیون روزانه آن کمتر از ۴۰۰۰ دلار است.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا