🚨 اخبار ارز دیجیتال

بن آرمسترانگ به اتهام حمله ساده به سرگردانی شب را در زندان می گذراند

بن «بیت‌بوی» آرمسترانگ، اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال، حدود هشت ساعت پس از دستگیری او توسط پلیس کانتی گوینت به اتهام پرسه زدن و حمله ساده، به قید وثیقه آزاد شد.

بن آرمسترانگ، اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال، که قبلاً با نام «پسر بیت» شناخته می‌شد، طبق گزارش‌ها، شب را در رکود سپری کرد و پس از یک دستگیری بالا با دو اتهام روبرو شد.

به گفته کلانتر شهرستان گوینت در جورجیا، آقای آرمسترانگ در ۲۵ سپتامبر هنگام پخش زنده در خارج از خانه یکی از همکاران سابقش بازداشت شد و کمی بیش از هشت ساعت را در سلول انفرادی گذراند.

اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال به قید وثیقه آزاد شد، اما به «سرگردانی/پرسه زدن» و «حمله ساده از طریق ایجاد ترس از شخص دیگر» با وثیقه ۲۶۰۰ دلار و هزینه ۴۰ دلار متهم شد.

اسکرین شات از دفتر کلانتر شهرستان گوینت

در گرجستان، پرسه زدن یا پرسه زدن به طور کلی به این معنی است که یک شخص در شرایطی که هشدار موجه و منطقی یا نگرانی قریب الوقوع برای ایمنی شخص یا دارایی را تضمین می کند، در زمان یا به شیوه ای غیرعادی برای یک فرد قانونمند عمل می کند. یک مکان. شرکت حقوقی Lawson & Berry مستقر در جورجیا گفت.

این بیانیه افزوده است که جرایم جنحه ای پرسه زدن یا پرسه زدن با جریمه نقدی تا ۱۰۰۰ دلار یا تا یک سال حبس یا هر دو مجازات می شود.

از سوی دیگر، تهاجم ساده شامل «(۱) تلاش برای ایجاد صدمه خشونت آمیز به شخص دیگر، یا (۲) درگیر شدن در رفتاری است که باعث می شود شخص دیگر به طور منطقی ترس داشته باشد که آسیب فوری خشونت آمیز را متحمل شود.» ممکن است شامل شود. .

این شرکت حقوقی گفت، مشابه با پرسه زدن، محکومیت ساده برای حمله در گرجستان به عنوان یک جرم تلقی می شود، اما بسته به شرایط می تواند تشدید شود.

پس از آزادی، آرمسترانگ گفت: “اسم من بن است، من یک آدم سرگردان هستم. من هشت ساعت در اسلمر بودم.”

بعد از چند ساعت او ارسال شدهاو در ۲۷ سپتامبر افزود: “نه، این به خاطر میم ها نیست.” عکس آرمسترانگ به یک موضوع داغ در شبکه های اجتماعی ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

مربوط: بن “پسر بیت” آرمسترانگ در پخش زنده به دلیل اختلاف با لامبو دستگیر شد

در شب ۲۵ سپتامبر، آرمسترانگ از خانه همکار سابق خود کارلوس دیاز که گفته می شود صاحب یک لامبورگینی بود، بازدید کرد.

پخش زنده و توهین کلامی عمومی حدود ۱۹ دقیقه ادامه داشت تا اینکه پلیس محلی حاضر شد و آقای آرمسترانگ را دستگیر کرد.

معامله گر ارزهای دیجیتال امپراتور BTC به ۳۶۰۰۰۰ دنبال کننده X خود گفت که این دستگیری “باید درسی برای همه باشد.”

آخرین اشتباه مربوط به اختلاف بین بن آرمسترانگ و Hit Network است که برند BitBoy Crypto را کنترل می کند. این شرکت و مدیران آن در ماه اوت روابط خود را با آرمسترانگ قطع کردند و دلیل آن مسائل مربوط به سوء مصرف مواد و آسیب مالی به کارکنان بود.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتال


نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا