اخبار ارز دیجیتال

آبجو برای بیت کوین: این داستان میخانه Satoshi’s Place در بریتانیا است

جوزف هال Cointelegraph از یک بار با موضوع بیت کوین در منچستر بزرگ بازدید کرد تا با بنیانگذار آدام صحبت کند.

به گفته بنیانگذار ساتوشی، آدام (که نام خانوادگی خود را به اشتراک نمی‌گذارد)، باز کردن نواری با مضمون بیت‌کوین برای بسیاری از بیت‌کوین‌داران به‌عنوان یک رویا به نظر می‌رسد، اما با چالش‌هایی نیز همراه است.

جوزف هال Cointelegraph از یک میخانه با موضوع بیت کوین به نام Satoshi’s Place بازدید کرد تا با بنیانگذاران صحبت کند.ما در مورد مشکلات اداره یک تجارت بیت کوین صحبت کردیم.

به گفته آدام، او اولین بار در سال 2013 وارد بیت کوین (BTC) شد. پنج سال بعد، او یک فروشگاه قهوه و صبحانه باز کرد و پرداخت بیت کوین را در خودپرداز بیت کوین خود پذیرفت. در آن زمان، بنیانگذاران تاکید کردند که شبکه لایتنینگ بیت کوین را ندارند و باید کمی منتظر بمانند تا پرداخت انجام شود. او توضیح داد:

“به معنای واقعی کلمه یک لایه بود. رعد و برق نبود، آهسته بود.

پس از مدتی، تیم کافه در طول سال‌ها آزمایش‌هایی را انجام داد، اما هنگام استخدام و همچنین مشکلات بانک، کار دشواری بود. او گفت: «من حدود یک سال است که یک حساب بانکی در اینجا مسدود کرده بودم تا پرداخت‌های بیت کوین را دریافت کنم. آدام تاکید کرد که با وجود اینکه همه چیز به درستی مستند و به بانک ارائه شده است، حساب بانکی همچنان مسدود است.

با وجود مشکلات پیش آمده، بنیانگذاران گفتند که همچنان ادامه دارند. فقط از یک کافی شاپ، به افتخار روز پیتزا بیت کوین شروع به سرو پیتزا کردیم. در نهایت، این مکان همچنین کارگاه هایی را برای کسانی که می خواهند در مورد بیت کوین بیاموزند ارائه کرد. آدام می‌گوید: «انواع چیزهایی مانند آموزش لایتنینگ، بیت‌کوین برای کودکان، توسعه بیت‌کوین، و غیره وجود دارد. تاکنون حدود 16 برگزارکننده داریم که می‌خواهند کارگاه‌های آموزشی برگزار کنند.

مربوط: Grayscale Bitcoin Trust با 36.7 درصد تخفیف بی سابقه معامله می شود، آیا این توجیه دارد؟

پس از اینکه کارگاه ها رشد کردند و بیت کوین در این منطقه پذیرفته شد، بنیانگذاران در نهایت مکان را به Satoshi’s Place تغییر دادند تا به یاد خالق نام مستعار بیت کوین یاد کنند. این مکان فضایی با مضمون بیت کوین با دست خشک کن‌هایی را ارائه می‌کند که گرما را از استخراج‌کنندگان بیت‌کوین ساطع می‌کنند.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا