اخبار ارز دیجیتال

مدیر ساتو می‌گوید عدم قطعیت در بازار نزولی بهترین زمان برای ساختن و یادگیری است

فانی فیلیپ، مدیر عامل شرکت Sato Technology، قویاً معتقد است که یک بازار نزولی باید به عنوان یک بازار سازنده برای شرکت های معدنی در نظر گرفته شود.

تصمیماتی که شرکت‌ها در بازارهای نزولی می‌گیرند، نقش اساسی در تعیین طول عمر آنها در اکوسیستم کریپتو دارند. از طرف شرکت استخراج بیت کوین کانادایی Sato Technologies، فانی فیلیپ، مدیر اجرایی شرکت کانادایی، فاش می‌کند که در شرایطی که بازار برای روند صعودی بعدی آماده می‌شود، چه کاری لازم است تا بافندگی خرس مقابله کند.

فیلیپ در گفتگو با کوین تلگراف در رویداد Surfin’ Bitcoin 2022 در فرانسه در مورد تأثیر بازار نزولی بر تجارت گفت که اکنون زمان ساخت و یادگیری شرکت های استخراج است.

ساتو یک شرکت استخراج دارایی دیجیتال است که از سپتامبر ۲۰۲۱ در بورس اوراق بهادار تورنتو (TSXV) فهرست شده و هم بیت کوین (BTC) و هم اتر (ETH) را استخراج می کند.

فیلیپ در ادامه با کوین تلگراف در مورد چالش های اولیه ورود به صنعت، علیرغم ورود به صنعت در طی یک بازار صعودی صحبت کرد.

تقاضای زیاد برای معدنچیان در کبک، جایی که این شرکت برای اولین بار مغازه خود را راه اندازی کرد، باعث توقف تاسیسات معدنی جدید و احساسات غیر دوستانه مردم محلی شد.

مربوط: کریپتو کانادا: اکنون کجا هستیم و به کجا می رویم؟

وقتی از فیلیپ در مورد تأثیر بازارهای نزولی سؤال شد، احساسات مثبت بیشتری نسبت به احساسات منفی داشت.

“ساخت؟ کامل. بازار نزولی برای ما یک بازار ساخته شده است.”

او همچنین در مورد قیمت BTC، رابطه آن با ماینینگ و خرید تجهیزات ماینینگ اظهار نظر کرد.

فیلیپ گفت: «زمانی که قیمت بیت کوین پایین است، ما می توانیم استخراج بیشتری انجام دهیم. “اگر باید [purchase] از آنجایی که با قیمت بیت کوین مرتبط است، قیمت تجهیزات به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. ”

همه عوامل فوق به شرکت های صنعت کمک می کند تا بسازند. به گفته فیلیپ، ساتو در مرحله ساخت است.

این را می توان در قرارداد جدید این شرکت با Foundry Digital LLC (Foundry) مشاهده کرد. این دو شرکت قراردادی منعقد کرده‌اند که به ساتو اجازه می‌دهد تا ۴۳۰۰ ماینر دیگر را در مرکز وان در کبک میزبانی کند. همه اینها از انرژی های تجدید پذیر تامین می شوند.

ساتو علاوه بر تمرکز اصلی خود بر استخراج بیت کوین، از قابلیت های ماینینگ خود برای استخراج مقدار کمی ETH استفاده می کند.

وقتی از فیلیپ در مورد استراتژی خود برای رویارویی با ادغام اتریوم آتی پرسیده شد، گفت که زمان آن رسیده است که تنوع را ایجاد کنید و در مورد گزینه های خود بیاموزید.

“هیچ کس واقعا نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد. به همین دلیل است که ما تصمیم گرفتیم تنوع ایجاد کنیم. ماینینگ تجارت اصلی ما است، اما ما در حال توسعه برنامه های کاربردی زیادی در شبکه لایتنینگ هستیم.”

او در یادداشت پایانی خود تاکید کرد که ادغام می‌تواند به عنوان فرصتی برای بررسی همه احتمالات برای ساخت و کسب درآمد در اکوسیستم اتریوم در نظر گرفته شود. فیلیپ نتیجه می گیرد: «همه اینها بخشی از تکامل است.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا