🚨 اخبار ارز دیجیتال

استخدام کننده می گوید که بازار خرس مانع از استخدام شرکت های رمزنگاری نشد

کلایتون پلام، مدیر استخدام، گفت که شرکت‌ها در حال تبدیل شدن به استراتژیک‌تر شدن به هنگام پذیرش زمستانی ارزهای دیجیتال هستند.

به نظر می‌رسید فرصت کمی در فضای بلاک چین در طول بازار نزولی وجود داشته باشد زیرا شرکت‌های ارزهای دیجیتال مانند Coinbase در اوایل سال جاری اعلام کردند که مشاغل خود را کاهش می‌دهند. اما یک مدیر اجرایی در یک آژانس استخدامی متمرکز بر رمزنگاری چیز دیگری فکر می کند.

در اجلاس اخیر اقتصاد بلاک چین دبی ۲۰۲۲، کلیتون پولوم، یکی از بنیانگذاران و مدیر راه حل های ساتوشی، با کوین تلگراف صحبت کرد تا بینش هایی را در مورد وضعیت فعلی اشتغال در فضای کریپتو به اشتراک بگذارد.

کلایتون پولوم در حال صحبت با کوین تلگراف در اجلاس اقتصاد بلاک چین دبی ۲۰۲۲

به گفته پولوم، امروز چشم انداز استخدام بسیار متفاوت از زمان بازار گاو نر است. مدیر اجرایی توضیح داد که بازار صعودی قبلی زمانی بود که شرکت‌ها دیوانه‌وار استخدام می‌کردند و به توسعه‌دهندگان ۵۰۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰۰ دلار حقوق می‌دادند. اما مدیر آژانس کارگزینی گفت که دیگر اینطور نیست. او به حساب خود گفت آنچه که دیده اند این است که مدیران استخدامی بیشتر بر استراتژی متمرکز هستند.

“افرادی که می توانستند بودجه تامین کنند، استراتژیک تر برنامه ریزی می کردند. […] کمی سرعتش را کم کردند. صادقانه بگویم، فکر می کنم آینده واقعاً مثبت است. “

به طور جداگانه، مدیران شاهد تنوع بیشتری در نقش های مورد نظر شرکت های ارزهای دیجیتال بودند. پولوم گفت: “ما همچنین شاهد افزایش چشمگیر تنوع نقش در دو سال گذشته بوده ایم.” او گفت که این نقش از یک توسعه‌دهنده به متخصصان بازاریابی، تحلیل‌گران، انطباق و کارکنان حقوقی تبدیل شده است.

اگرچه چشم‌انداز شغلی ارزهای دیجیتال در حال بهبود است، مدیر اجرایی گفت که هنوز جای پیشرفت وجود دارد. پالم گفت که حوزه ارزهای دیجیتال در زمینه پیشنهادات کارآموزی و موقعیت‌های ابتدایی از امور مالی سنتی جلوتر است. گفت که هنوز از حوزه‌های دیگری مانند او توضیح داد:

“اگر به امور مالی، بانکداری و بیمه سنتی نگاه کنید، میانگین نرخ برای موقعیت‌های ابتدایی که همیشه در دسترس هستند ۴۴ درصد است. این کارآموزی، موقعیت‌های ابتدایی است.”

مدیران بر این باورند که فضا باید موانع ورود را کاهش دهد و این می تواند با ارائه دوره های کارآموزی بیشتر برای استقبال و پرورش استعدادهای جدید در صنعت کریپتو انجام شود.

مربوط: مدیر عامل شرکت FTX می گوید که FTX استخدام ها را به دلیل اخراج در سایر شرکت های رمزنگاری متوقف نمی کند

پولوم همچنین اعتقاد خود را به اشتراک گذاشت که توسعه بیشتری انجام خواهد شد و استعدادهای بیشتری در این زمینه برای حرکت رو به جلو مورد نیاز خواهد بود.او توضیح داد که می تواند از زمستان کریپتوها جان سالم به در ببرد و به اوج برسد. او گفت: «من همه شرکت‌هایی را دیده‌ام که از زمستان ارزهای دیجیتال ۲۰۱۷-۲۰۱۸ خارج شده‌اند و مطمئن هستم که از سال ۲۰۲۲ نیز همین اتفاق خواهد افتاد.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا