🚨 اخبار ارز دیجیتال

بانک‌ها و فدرال‌رزرو با مشکل مواجه هستند – کریپتو چطور؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در مورد مسائلی که بانک ها و فدرال رزرو با آن مواجه هستند و اینکه آیا آنها منجر به مشکلاتی در بازار ارزهای دیجیتال می شوند، بحث کنید.

در قسمت این هفته Market Talk، کوین تلگراف از دیو وایزبرگر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Coinroot استقبال می کند. ویزبرگر بیش از ۳۵ سال تجربه در ساختار بازار، امور مالی کمی و اتوماسیون معاملات دارد. او کار خود را در Morgan Stanley با ساخت اولین برنامه ها و سیستم های تجارت الکترونیکی آغاز کرد. ویزبرگر یک مدافع قوی آزادی مالی و مدافع دارایی های دیجیتال است.

بیایید با موضوع اصلی امروز شروع کنیم: بانک ها و فدرال رزرو ایالات متحده، و مشکلاتی که امروز با آنها روبرو هستند. به نظر نمی رسد ارزهای دیجیتال در این مرحله تحت تأثیر قرار گیرند، آیا مشکلات آنها می تواند منجر به مشکلاتی در فضای رمزنگاری شود؟

برای کسانی از شما که هنوز در مورد اتفاقی که در سیلورگیت، بانک سیلیکون ولی و غیره افتاد کمی سردرگم هستید، اجازه دهید ویزبرگر کل ماجرا را تحلیل کند و توضیح دهد که چرا فدرال رزرو مجبور به مداخله شد. ما ترازنامه فدرال رزرو و معنای آن را توضیح می دهیم و اینکه آیا فدرال رزرو در حال معکوس کردن پیشرفت کمی انقباض خود است یا خیر.

با برچیده شدن برخی از بانک‌های بزرگ دوستدار رمزنگاری، سرمایه‌گذاران، سازندگان و شرکت‌های متمرکز بر رمزارز به کجا می‌روند؟

بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) طی چند هفته گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده اند. رویدادهای قو سیاه، FUD نظارتی و بادهای مخالف کلان قوی معمولاً بر قیمت بیت کوین تأثیر منفی می گذارند، بنابراین وقتی بیت کوین تصمیم گرفت به سمت بالاتر حرکت کند، شگفتی خوشایندی بود. ما نظر ویزبرگر را در این مورد خواهیم شنید و اینکه آیا فکر می کند این افزایش قیمت پایدار است یا خیر.

همچنین درباره برخی از رویدادهای مثبتی که در حال حاضر در صنعت ارزهای دیجیتال رخ می دهد صحبت خواهیم کرد. این می تواند منجر به یک صنعت قوی تر و قابل اعتمادتر و البته پول در جیب دارندگان شود.

بازارها و تحقیقات کوین تلگراف در طول نمایش برای سؤالات و نظرات باز خواهند بود، پس با ما همراه باشید.

Market Talks هر پنجشنبه ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر (۵:۰۰ عصر UTC) به صورت زنده پخش می شود. هر هفته با برخی از تاثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین مصاحبه می‌کنیم. از صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph دیدن کنید و دکمه‌های لایک و اشتراک را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده فشار دهید.

نویسنده: Adrian J. Permal

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا