اخبار ارز دیجیتال

Bankman-Fried: بازار نجات در حال خشک شدن است و همه ما مسئول وجود آن هستیم

میلیاردر ارز دیجیتال گفت که به درجه سانتیگراد نگاه خواهد کرد، اما چیز دیگری برای پس انداز باقی نمانده است. اخلال بهای کم کاری نهادهای نظارتی و صنعت است.

سام بنکمن-فرید، رئیس FTX گفت که درجه سانتیگراد را در نظر خواهد گرفت، اما فکر نمی‌کند در «بازار نجات» کارهای بیشتری انجام شود.

بانکمن-فرید در 11 اکتبر در هفته فین‌تک DC گفت: «مطمئناً چیزهایی وجود دارد که ما هنوز ندیده‌ایم، اما نه آنقدرها که از آن آگاه باشیم.» ما در مورد بازار به اصطلاح نجات صحبت کردیم، اما فکر می‌کنم اکثر حرکاتی را که تا اینجا انتظار داشتیم انجام دادیم.”

در هر صورت، FTX همچنان در بازار حضور دارد. Bankman-Fried گفت: “ما بررسی خواهیم کرد که آیا این کار از نظر اینکه چقدر می توانیم برای آن بخش از صنعت انجام دهیم در مقایسه با اینکه چقدر از ترازنامه خود را برای آن بخش از صنعت هزینه می کنیم، کارآمد است یا خیر.”

Bankman-Fried علناً در مورد شرکت وام‌دهنده رمزارز سلسیوس شکست خورده صحبت نکرده است. “مانند بسیاری از این موارد، ما تقریباً به طور قطع بررسی خواهیم کرد. […] من نمی دانم که آیا این به معنای انجام کاری در پایان است یا خیر. اما وقتی در مورد Voyager صحبت می کند، خوشبین تر است و می گوید که می خواهد به زودی پول را به سرمایه گذاران برگرداند.

بانکمن-فرید گفت که او به اندازه کافی مسئول گسترش زمستان ارزهای دیجیتال است.

“بزرگترین درس من از بخش نظارتی این است که انفعال قیمت دارد. این انفعال جمعی بود. […] همه، از جمله صنعت ما، مسئول و مسئول کمتر بهره وری و سازنده در مسائل نظارتی هستند. ”

او افزود: «حداقل باید شفافیت بیشتری وجود داشت، زیرا بسیاری از سرمایه‌گذاران توسط یک رشته ورشکستگی ارزهای دیجیتال غافلگیر شدند.

مرتبط: Sam Bankman-Fried به‌روزرسانی کارایی FTX را اعلام کرد

بانکمن-فرید گفت: ای کاش بیشتر توزیع می شد، اما «هر چه می دهید باید بگیرید».نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا