اخبار ارز دیجیتال

Bankman-Fried ‘100%’ از تست دانش برای معامله گران مشتقات خرده فروشی پشتیبانی می کند

بنیانگذار FTX گفت که آزمایش دانش برای مشتریان خرده‌فروشی مشتقات «می‌تواند منطقی باشد»، اما لازم نیست که به ارزهای دیجیتال محدود شود.

Sam Bankman-Fried، بنیانگذار و مدیر عامل صرافی رمزارز FTX، از ایده آزمایش‌های دانش و افشای اطلاعات برای محافظت از سرمایه‌گذاران خرد حمایت می‌کند، اما آنها مختص ارزهای دیجیتال هستند. گفت که نباید چنین باشد.

بانکدار سرخ شده زمزمه کرد افکار او در مورد ایده ای که توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) کریستی گلداسمیت رومرو در 15 اکتبر ارائه شد عبارتند از: بگو ایجاد یک دسته “سرمایه گذار خرد” برای معاملات مشتقات می تواند حمایت از مصرف کننده را افزایش دهد.

رومرو گفت که سرمایه‌گذاران خرده‌فروش بیشتری به لطف ارزهای رمزنگاری شده وارد بازار مشتقات می‌شوند و به CFTC می‌گوید این سرمایه‌گذاران را از افراد حرفه‌ای و دارای ارزش خالص بالا جدا کند و یک «عمومی» ایجاد کند: «افشای خود را به گونه‌ای انجام دهید که مردم بتوانند درک کنند یا از آن استفاده کنند. وزن کردن.» قوانین استفاده از اهرم “

معاملات مشتقه زمانی است که معامله‌گران در مورد قیمت‌های آتی دارایی‌هایی مانند سهام، کالاها، ارزهای ثابت و ارزهای مجازی از طریق خرید و فروش قراردادهای مشتقه گمانه‌زنی می‌کنند که ممکن است شامل اهرم باشد.

بنیانگذاران FTX موافقت کردند که “100٪” نیاز به افشای اطلاعات و آزمایش دانش برای همه بازرگانان کمیسیون های آینده (FCM) و بازارهای قرارداد تعیین شده (DCM) با معامله گران خرده فروشی وجود دارد.”

با این حال، او اضافه کرد که «لزوماً منطقی نیست» که افشاگری‌ها و آزمایش‌ها مختص ارزهای دیجیتال باشد، و پیشنهاد می‌کند که آنها باید برای همه محصولات مشتقه اعمال شوند.

DCM یک بورس مشتقات تحت نظارت CFTC است که در آن محصولاتی مانند اختیار معامله و قراردادهای آتی فقط از طریق FCM ارائه می شوند و در دسترس هستند. FCM سفارشات مشتریان را برای خرید یا فروش قراردادهای آتی یا اختیار معامله آتی می پذیرد یا از آنها درخواست می کند.

Bankman-Fried اظهار داشت که FTX.US، نهاد مستقر در ایالات متحده FTX، در حال بررسی شروع تجارت مشتقات ارزهای دیجیتال است و صرافی قبلاً ایجاد شده به گفته Bankman-Fried، این یک آزمون دانش است که می تواند برای پلتفرم مورد استفاده قرار گیرد.

مربوط: اقدام CFTC نشان می دهد که چرا توسعه دهندگان کریپتو باید برای ترک ایالات متحده آماده شوند

CFTC تلاش های خود را برای تبدیل شدن به رگولاتور منتخب بازار ارزهای دیجیتال ایالات متحده در بحبوحه درخواست های رو به رشد برای وضوح نظارتی افزایش می دهد.

در 27 سپتامبر، کارولین فام، کمیسر CFTC، گفت که رگولاتورها باید دفتری را با تمرکز بر سرمایه گذاران خرد در ارزهای دیجیتال برای افزایش حمایت از مصرف کننده راه اندازی کنند.نویسنده: Jesse Coghlan

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا