اخبار ارز دیجیتال

به بانک کره حق بررسی شرکت‌های رمزنگاری محلی: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بانک مرکزی کره می‌تواند به داده‌های معاملات کریپتو از صرافی‌های داخلی دسترسی داشته باشد.

در بحبوحه بحث بیشتر در مورد قوانین دارایی مجازی این کشور، به بانک مرکزی کره جنوبی چراغ سبز داده شد تا نظارت بر اپراتورها و صادرکنندگان خدمات ارزهای دیجیتال را افزایش دهد.

در ۲۰ آوریل، رسانه محلی کره هرالد گزارش داد که به بانک کره (BoK) این حق داده شده است که در مورد اپراتورهای کسب و کارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال تحقیق کند.

بانک مرکزی کره جنوبی در حال رقابت با رگولاتور مالی این کشور، کمیسیون خدمات مالی (FSC) برای صلاحیت قضایی بر روی ارزهای دیجیتال است. با این حال، FSC در تنظیم مقررات بخش دارایی های دیجیتال حرف آخر را می زند.

بانک کره نسبت به خطرات ثبات مالی ناشی از استیبل کوین ها ابراز نگرانی کرده است و اکنون می تواند داده های تراکنش را از صرافی های ارزهای دیجیتال درخواست کند.

حق بانک مرکزی برای درخواست داده از اپراتورهای ارزهای دیجیتال هفته گذشته توسط مقامات کمیته سیاسی مجلس تایید شد. FSC موضع رسمی خود را در جلسه کمیته فرعی در ۲۵ آوریل اتخاذ خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، این کنفرانس به گسترش قانون دارایی مجازی کره جنوبی سرعت می بخشد.

نماینده دموکرات کیم هانگیو، که قانون دارایی‌های رمزنگاری را پیشنهاد کرد، گفت: “کمیسیون خدمات مالی به رسمیت می‌شناسد که بانک کره باید حق درخواست داده را داشته باشد، اما از گنجاندن آن امتناع می‌کند. من این کار را انجام می‌دهم. ،” او گفت. در صورت حساب شما است.

دولت کره جنوبی در حال حرکت به سمت قانونی کردن ارزهای دیجیتال است، اما بحث ها بین بانک مرکزی و FSC در مورد اینکه چه کسی باید آن را مدیریت کند ادامه دارد.

با این حال، FSC هشدار می‌دهد که اگر بانک‌های مرکزی ارزهای رمزنگاری شده را مدیریت کنند، این پیام را ارسال خواهند کرد که دارایی‌های دیجیتال همتراز با امور مالی سنتی هستند. رئیس FSC قبلاً گفته بود که ارزهای دیجیتال را دارایی مالی نمی داند.

این دو موسسه در سه سال گذشته بر سر مقررات ارزهای دیجیتال با هم اختلاف داشته اند. FSC توسط مقامات کمیسیون امور سیاسی، بخشی از کمیسیون امور ایالتی کشور، متهم شده است که تلاش می کند موقعیت خود را به عنوان تنظیم کننده ارزهای دیجیتال در انحصار خود درآورد. بوده.

آخرین پیشرفت به این معنی است که هم بانک مرکزی کره جنوبی و هم تنظیم‌کننده‌های مالی آن می‌توانند اپراتورهای کریپتو را بررسی کنند و به داده‌های معاملاتی آنها دسترسی کامل داشته باشند.

مربوط: کره جنوبی در سال ۲۰۲۲ بیش از ۴ میلیارد دلار تراکنش های رمزنگاری ثبت نشده ایجاد کرد

FSC اخیراً همان موضع کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را در بررسی اوراق بهادار ارزهای دیجیتال اتخاذ کرده است و به طور فعال درگیر اقدامات اجرایی علیه شرکت های رمزنگاری شده است.

سرویس نظارت مالی کره جنوبی که زیر نظر FSC فعالیت می کند، یک نهاد تحقیقاتی به نام کمیسیون دارایی های دیجیتال را در اواسط سال ۲۰۲۲ اعلام کرده است.

آسیا اکسپرس: ۳AC توسط طوفان گرفته شد، استخراج کنندگان بیت کوین ۳۶۰ درصد افزایش یافتند، بروس لی NFT سقوط کرد

نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا