اخبار ارز دیجیتال

بانک چین برنامه جدید تست قرارداد هوشمند e-CNY را برای آموزش مدارس اعلام کرد

آزمایش آزمایشی به والدین اجازه می دهد تا فرزندان خود را در برنامه های حرفه ای بعد از مدرسه از طریق قراردادهای هوشمند ثبت نام کنند.

به گزارش خبرگزاری محلی Sohu.com، بانک دولتی چین روز سه‌شنبه برنامه جدیدی را برای پیوند دادن آموزش ابتدایی با قراردادهای هوشمند اعلام کرد. با مشارکت آموزش و پرورش محلی و مقامات مالی، والدین در چنگدو، استان سیچوان، چین، می‌توانند فرزندان خود را در فعالیت‌های بعد از مدرسه یا بعد از مدرسه با استفاده از ارز دیجیتال بانک مرکزی دیجیتال رنمینبی ثبت نام کنند. -CNY.

در یک آزمون آزمایشی، والدین با پرداخت مبلغی به یک موسسه آموزشی خصوصی برای یک سری دروس شروع می کنند. سپس یک قرارداد هوشمند، هر درس را به نسبت به سپرده‌ها متصل می‌کند. به این ترتیب، در صورت غیبت کودکان در درس، پرداخت الکترونیکی CNY به صورت خودکار از طریق قرارداد هوشمند به حساب آنها بازگردانده می شود. بانک چین گفت:

هدف این برنامه بررسی مزایای ارائه شده توسط قرارداد هوشمند e-CNY است. یک مورد استفاده بالقوه برای نظارت بر تراکنش‌های پرداخت بین والدین و مؤسسات آموزشی خصوصی است. یکی جایگزین کردن نقش، دیگری بهبود نقدینگی معامله با صفر کردن کارمزد تراکنش. با طراحی e-CNY.”

پیش از این، بانک چین برنامه ایردراپ e-CNY را برای ساکنان چونگ کینگ به عنوان بخشی از مشوق های محلی برای کاهش ردپای کربن اجرا کرد. دریافت‌کنندگان Airdrop می‌توانند وجوهی را برای اسکوتر سواری، تحویل مواد غذایی بسته‌بندی شده و بدون ابزار، کیسه‌های خرید قابل بازیافت، و بلیط‌های حمل‌ونقل عمومی توزیع کنند. بیش از ۴,۵۶۷,۰۰۰ تاجر در سراسر چین در راستای استراتژی این کشور برای دیجیتالی کردن اقتصاد و تحریک آن با کمک فناوری های نوظهور مانند بلاک چین، اکنون e-CNY را به عنوان پرداخت می پذیرند.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا