اخبار ارز دیجیتال

Bandai Namco، Sega، تمرکز بر بازی های بلاک چین: خبرنامه Nifty، 14 تا 20 سپتامبر

ریو ماتسوبارا، مدیر عامل Oasis، به کوین تلگراف گفت که غول بازی ژاپنی چشم اندازی بلند مدت برای بازی های بلاک چین دارد.

در خبرنامه این هفته، نحوه استفاده کمیک های علمی تخیلی از نشانه های غیرقابل تعویض (NFT) برای تعاملی تر کردن تجربه خواندن و نحوه مشاهده نوازندگان Web3 از NFT را بخوانید. ببینید که چگونه شرکت های معروفی مانند Bandai Namco، Sega و Square Enix به بازی های بلاک چین چشم دوخته اند. در اخبار دیگر، دریابید که چگونه اولین NFT متمرکز بر فراجهان با وجود ممنوعیت NFT ها در Minecraft یکپارچه شده است. و فراموش نکنید که اولین عروسی متاورس را در The Sandbox در اخبار این هفته به نمایش بگذارید.

پروژه کمیک علمی تخیلی NFT پایه ای برای توسعه CCG ایجاد می کند

پروژه کمیک NFT که توسط یک توسعه‌دهنده سابق بازی ایجاد شده، در تلاش است تا چشم‌انداز سری کمیک GameFi را زنده کند. در مصاحبه ای با کوین تلگراف، دوشان ژیکا، مدیرعامل و مدیر ارشد اجرایی 2142، فرضیه مانگا را به سال 2142 پس از میلاد، مدت کوتاهی پس از استخراج آخرین بیت کوین (BTC) و بیدار شدن کیف پول خفته ساتوشی ناکاموتو، توضیح داد. توضیح داد که این یک نبرد هوش مصنوعی است.

در این پروژه، کاربران می‌توانند صفحاتی را برای یک سریال کمیک ایجاد، جمع‌آوری و ویرایش کنند و در یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) که جهت داستان را تعیین می‌کند، شرکت کنند.

به خواندن ادامه دهید…

Web3 در حال ایجاد سبک جدیدی از موسیقی مبتنی بر NFT است

یکی از داغ ترین موارد استفاده برای NFT ها موسیقی است. به همین دلیل، کوین تلگراف با سازندگان مختلف در فضای موسیقی NFT صحبت کرد تا بپرسد چه چیزی در اولویت قرار می گیرد – موسیقی و تمایل به ایجاد NFT های موسیقی.

آدرین استرن، مدیر عامل شرکت Reveel، گفت: توماس پیپولو، نوازنده NFT، گفت که NFT ها ابزاری برای فروش محصولات هستند و NFT های موسیقی “ضد ژانر” هستند که تنوع و آزادی را ترویج می کنند. در همین حال، جرمی فال، مؤسس شرکت ضبط Web3، می‌گوید که همه چیز در مورد استفاده از فناوری است، نه تبلیغات.

به خواندن ادامه دهید…

Bandai Namco، Sega، بازی های اصلی با تمرکز بر بازی های بلاک چین

به گفته ریو ماتسوبارا، مدیر عامل Oasis، غول های بازی مانند Bandai Namco، Sega و Square Enix به بازی های بلاک چین چشم دوخته اند. ماتسوبارا در مصاحبه ای با Cointelegraph در نمایشگاه بازی توکیو 2022 گفت که این شرکت های بازی که او نیز با آنها شریک است، چشم انداز بلندمدتی برای بازی های بلاک چین دارند.

مدیر اجرایی همچنین گفت که این شرکت فقط به دنبال کسب سود سریع نیست، بلکه بیشتر علاقه مند به ایجاد آینده بازی است و گفت که قبل از اینکه بتواند به طور گسترده در بازی ها ادغام شود به زمان بیشتری برای بلوغ نیاز دارد.

به خواندن ادامه دهید…

شرکت متاورس NFT ها را در سرورهای Minecraft و GTA 5 پیاده سازی می کند

یک شرکت متاورز متمرکز یکپارچه سازی NFT را در سرورهای Minecraft و Grand Theft Auto (GTA) 5 با موفقیت پیاده سازی کرده است. در مصاحبه ای با Cointelegraph، اسکار فرانکلین تان، مدیر مالی Enjin و Simon Kertonegoro، مدیر عامل MyMetaverse توضیح دادند که چگونه توانستند NFT ها را در Minecraft ادغام کنند، حتی اگر ممنوع هستند.

به گفته Kertonegoro، هیچ NFT پولی وجود ندارد، بهترین NFT ها رایگان هستند. به این ترتیب می توانید NFT ها را بدون نقض شرایط سرویس بر روی سرورهای خود قرار دهید. مدیران همچنین گفته اند که به دنبال شروع گفتگو با سازنده بازی، استودیو موجانگ هستند. در همین حال، تان همچنین از تلاش های انجین برای دستیابی به Mojang در MyMetaverse حمایت کرد.

به خواندن ادامه دهید…

نیفتی نیوز: اولین عروسی که در The Sandbox برگزار شد، بازیگر هالیوود عکس های چشمان خود را به عنوان NFT و موارد دیگر به حراج گذاشت.

سندباکس اولین عروسی خود را در Metaverse برگزار کرد. زوج سنگاپوری جوآن تام و کلارنس چان عروسی خود را در کپی دیجیتالی از نقطه مهم سنگاپور، عمارت Arkaff جشن گرفتند. در همین حال، خاویر باردم، بازیگر، عکسی از چشم خود را به عنوان NFT برای جمع آوری پول برای کمک به مردم برای بازیابی بینایی خود اهدا کرد.

به خواندن ادامه دهید…

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا