اخبار ارز دیجیتال

گزارش: بابل می خواهد از طریق “سکه بازیابی” ویژه بستانکاران را بازپرداخت کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بنا بر گزارش‌ها، Babel به‌دلیل «فعالیت معاملاتی پرخطر» توسط یکی از بنیان‌گذاران وانگ لی، ۵۲۴ میلیون دلار بیت‌کوین، اتر، و توکن‌های دیگر بدهکار است.

Babel Finance، یکی از شرکت‌های وام‌دهنده کریپتو که تحت تاثیر بازار نزولی سال ۲۰۲۲ قرار گرفت، در حال بررسی فرصت‌های بازسازی جدید، از جمله انتشار توکن‌های جدید است.

بلومبرگ گزارش می دهد که در ۵ مه گزارش شده است.

با توجه به پیشنهاد بازسازی یانگ، یک پروژه بالقوه DeFi به نام Hope قصد دارد یک استیبل کوین جدید برای بابل ضرب کند.

بر خلاف استیبل کوین های اصلی مانند تتر (USDT) و کوین USD (USDC)، استیبل کوین همنام Hope از بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) به عنوان وثیقه استفاده می کند و آربیتراژ را در اختیار معامله گران قرار می دهد. گزارش شده است که نسبت ۱:۱ را با دلار آمریکا حفظ می کند. از طریق مشوق ها دفترچه بایگانی

این سند همچنین ادعا می‌کند که یکی دیگر از بنیان‌گذاران بابل، وانگ لی، مسئول این ضرر بوده است و تصریح می‌کند که «به نظر می‌رسد که فعالیت تجاری پرخطر صرفاً توسط وانگ هدایت شده است». وانگ در ماه دسامبر به دلیل مشکلات شرکت از سمت مدیرعاملی بابل کنار رفت.

Babel تخمین می زند که این شرکت به دلیل ضررهایی که گفته می شود ناشی از فعالیت های تجاری پرخطر وانگ است، به مشتریان خود ۵۲۴ میلیون دلار بیت کوین، ETH و سایر توکن ها بدهکار است. بر اساس گزارش ها، ۲۲۴ میلیون دلار دیگر زمانی از دست رفت که طرف های مقابل بابل وثیقه را پس از اینکه شرکت قادر به پاسخگویی به تعداد زیادی از مارجین تماس ها نبود، نقد کردند.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، بابل یکی از چندین وام دهنده رمزنگاری بود که به دلیل زمستان کریپتو در سال ۲۰۲۲ با مشکلات نقدینگی شدید مواجه شد.

مربوط: بنیانگذاران Hodlnaut به جای انحلال، فروش شرکت را پیشنهاد می کنند

وام دهندگان بزرگ صنعتی مانند Voyager Digital، Celsius Network، Genesis Global و Hodlnaut با مشکلات مشابهی روبرو هستند. جنسیس ۱۵۰ میلیون دلار به سومین طلبکار بزرگ خود، بابل، بدهکار است. همه این شرکت ها سخت کار می کنند تا بستانکاران خود را پرداخت کنند و برای نجات کسب و کار خود طرح های بازسازی ارائه دهند.

در اواخر فوریه، مشتریان وویجر به طرح بازسازی رای دادند که شامل کسب و کار مستقر در ایالات متحده بایننس، Binance.US، به دست آوردن دارایی های وویجر بود.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا