اخبار ارز دیجیتال

Axie Infinity جوایز بازی‌های کلاسیک را کاهش می‌دهد و به طرز ماهرانه‌ای حالت‌های جدیدی را برای بازیکنان P2E اعمال می‌کند.

تیم این حرکت را به عنوان بخشی از تلاش برای متعادل کردن اقتصاد نماد Smooth Love Potion توصیف کرد.

بازی بلاک چین Play-to-Earn (P2E) Axie Infinity (AXS) در تلاشی برای جذب کاربران به حالت بازی جدید به نام Axie Infinity Origin، پاداش های رمزی را از حالت های بازی سنتی خود حذف کرده است.

تیم Axie Infinity اعلام کرده است که از ۱۲ آگوست، دیگر خبری از Smooth Love Potions (SLP) نخواهد بود که در حالت کلاسیک ساخته شوند. طبق گفته تیم، جوایز SLP به حالت بازی جدید منتقل خواهند شد. با این حال، نمی توان آن را برای ۳۰ روز ایجاد کرد زیرا تیم در حال انجام یک مرحله نظارت برای جستجوی اشکالات، سوء استفاده ها و سوء استفاده ها هستند.

به طور جداگانه، تیم تاکید کرد که حرکت از حالت های کلاسیک به حالت های بازی جدید به “تعادل اقتصاد SLP” کمک می کند. علاوه بر حذف جوایز سنتی، تیم‌ها از SLP برای ایجاد تقویت‌کننده‌های مختلف درون بازی مانند ران‌ها و جذابیت‌ها در حالت‌های جدید استفاده می‌کنند که به SLP اجازه می‌دهد تا ابزاری را اضافه کند.

در ماه فوریه، تیم Axie Infinity در تلاش قبلی برای متعادل کردن اقتصاد توکن‌های SLP، پاداش‌های SLP را برای مینی‌بازی‌های ماجراجویی و جوایز جستجوی روزانه حالت کلاسیک حذف کرده بود. علیرغم تلاش های تیم برای ایجاد تعدیل اقتصادی، این توکن ۹۸.۷ درصد از بالاترین قیمت ۰.۳۹ دلاری خود در جولای ۲۰۲۱ کاهش یافته است.

مربوط: بازی P2E در حال شکست است، اما Axie Infinity (AXS) ممکن است به سه دلیل اصلی بهبود یابد.

در سال ۲۰۲۱، بازی‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) مدل P2E را رایج کردند که تقریباً دو سوم کل تراکنش‌های NFT بازی‌های بلاک چین را تشکیل می‌داد. بر اساس وب سایت اطلاعات توکن NonFungible، این پروژه سال گذشته ۳.۵ میلیارد دلار مبادلات NFT را نشان داد.

توکن رمزنگاری پروژه Axie Infinity در طول زمستان کریپتو عملکرد خوبی نداشت، اما حجم تراکنش‌های NFT پروژه در ماه جولای ۲۰۵ درصد افزایش یافت. یکی از بنیانگذاران آن، جف زیرلین، این پروژه را “شفابخش” نامید و با استناد به نقدهای مثبت در مورد ویژگی NFT land staking بازی.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا