اخبار ارز دیجیتال

Axelar با Mysten Labs در ارتباطات زنجیره ای برای Super dApps شریک می شود

این ادغام تا پایان سال 2022 اجرا خواهد شد و امکان ارسال پیام های عمومی در بلاک چین Sui را فراهم می کند.

بلاک چین اثبات سهام (PoS) Axelar و Mysten Labs، شرکت زیرساختی پشت بلاک چین Sui، اعلام کرده‌اند که از طریق General Message Passing به توسعه‌دهندگان پیشنهاد می‌دهند. انتظار می‌رود این ادغام تا پایان سال تکمیل شود.

این همکاری به dApps تعبیه شده در Move، زبان برنامه نویسی Mysten اجازه می دهد تا هر تابعی را در هر زنجیره خارجی فراخوانی کند. به گفته این شرکت‌ها، توسعه‌دهندگان می‌توانند به کاربران این امکان را بدهند که به هر توکن، کیف پول یا بلاک‌چینی که انتخاب می‌کنند بدون نیاز به پل زدن یا تعویض برای دسترسی به عملکرد، به آنها ضربه بزنند. مورد استفاده به این صورت است: نقدینگی را در بازی های Web3 خود ایجاد کنید، از دارایی های دیجیتال به عنوان وثیقه برای وام دهی و استقراض چند زنجیره ای استفاده کنید.

سرگئی گوربونوف، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران اکسلار به کوین تلگراف گفت:

“ماهیت بدون مجوز و باز Web3 مزایایی را ارائه می دهد که هنوز مورد سوء استفاده قرار نگرفته اند. در Web2، برنامه های فوق العاده مبتنی بر انحصار یا انحصارطلبی هستند. این قابلیت پیکربندی در محدوده اکوسیستم های موجود محدود شده است. مجموعه بی سابقه ای از ابزارها را ارائه می دهد.”

فناوری زنجیره متقابل تبادل داده ها را بین طرح های فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) یا سیستم های خارجی تسهیل می کند و به دستیابی به قابلیت همکاری کمک می کند. این امر امنیت طراحی، انعطاف پذیری و عملکرد را بهبود می بخشد. به زبان ساده، ارتباطات متقابل، توسعه دهندگان را از فکر کردن به این که کدام زنجیره بیشترین کاربر و نقدینگی را دارد، رها می کند.

گوربونوف استدلال کرد که این مشارکت همچنین انتقال توسعه دهندگان از صنعت Web2 به بلاک چین را تسریع می کند، زیرا به برنامه ها اجازه می دهد تا عملکردها و دارایی های دیگر بلاک چین را به شبکه Sui متصل کنند. توسعه وب 3 در سال گذشته شاهد رشد بی سابقه ای در فضای کریپتو بود، با بیش از 34000 توسعه دهنده جدید که کد را در پروژه Web3 مشارکت دادند.

شبکه Axelar در ماه فوریه پس از تکمیل دور سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری سری B به وضعیت تک شاخ دست یافت. شرکت کنندگان عبارتند از Dragonfly Capital، Polychain Capital و North Island Ventures. بلاک چین آن اکوسیستم های web3 مانند Avalanche و Polkadot را به هم متصل می کند.

اخیراً، آزمایشگاه Mysten سرمایه‌گذاری 300 میلیون دلاری را برای تسریع پذیرش اکوسیستم بلاک چین Sui، یک بلاک چین اثبات سهام (PoS) لایه 1 راه‌اندازی کرد که از ویژگی‌ای به نام «موازی‌سازی تراکنش» برای دستیابی به توان عملیاتی بالا استفاده می‌کند. دور سرمایه‌گذاری سری B به دلار اعلام شد. معاملات با تاخیر کم و کارمزد پایین تراکنش.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا