اخبار ارز دیجیتال

قیمت AVAX پس از فروش نشت کریپتو 15٪ بهبود یافت، اما بهمن ممکن است هنوز گاوها را مدفون کند

بازیابی AVAX با روند صعودی مشابهی در سراسر دارایی های رمزنگاری برتر مطابقت دارد.

گاوهای نر بهمن (AVAX) ادعاهای پر سر و صدای یک وب سایت افشاگر خودخوانده مبنی بر اینکه شرکت مادر پروژه، آوا لبز، به وکلا پرداخت کرده است تا شهرت یک رقیب را خدشه دار کند، رد کرده اند.

قیمت بهمن پس از اتهامات جدی بهبود می یابد

قیمت AVAX در روز 30 آگوست، دو روز پس از رسیدن به پایین ترین سطح محلی در 17.50 دلار، به بالاترین سطح روزانه 19.75 دلار رسید که نشان دهنده افزایش 15 درصدی است. بهبود تدریجی این توکن به دنبال فروش پرهیاهویی که توسط گزارش پر سر و صدا CryptoLeaks آغاز شد.

قیمت AVAX در 26 آگوست 3.5 درصد کاهش یافت. در همان روز، CryptoLeaks ویدئویی تایید نشده منتشر کرد که در آن بیان شد که شریک Roche Freedman، Kyle Roche می‌تواند از سولانا، یکی از رقبای اصلی Avalanche، از طرف Ava Labs شکایت کند.

مرتبط: مدیر عامل آوا لبز ادعاهای CryptoLeaks را به عنوان “بیهودگی تئوری توطئه” رد کرد

یک روز پس از وب سایت Whistleblower، توکن 7.5 درصد دیگر سقوط کرد. گزارش کامل منتشر شد، از جمله یک ویدیوی تایید نشده دیگر با حضور Roche.

نمودار روزانه AVAX/USD.منبع: Trading View

علاوه بر این، زیان‌های روزانه آوالانچ با حرکت‌های منفی مشابه در سایر دارایی‌های اصلی کریپتو همخوانی دارد.

AVAX ممکن است 55٪ افزایش یابد

اصول بهمنی به شدت به کل بازار ارزهای دیجیتال وابسته است و روند نزولی بیشتری را محتمل می‌سازد.

تحلیلگر مستقل PostyXBT معتقد است که قیمت AVAX در مرحله بعدی می تواند در محدوده 13 تا 15 دلار سقوط کند و می تواند موقعیت های کوتاهی را در این زمینه “با در نظر گرفتن BTC” تعیین کند. من اشاره کردم که وجود دارد

تحلیلگر BrechTP انتظار دارد که قیمت بر اساس تنظیمات “سر و شانه” به 14 دلار سقوط کند، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

موارد مرتبط: کاهش شدید در استفاده از TVL و DApp قبل از بهمن (AVAX) 16% رفع شد

نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: BrechTP

برعکس، تحلیلگر TraderSZ به نظر می رسد قیمت آواکس در چند روز آینده به روند بهبود خود ادامه خواهد داد. تنظیم او فرض می کند که توکن های Avalanche در ماه سپتامبر به حدود 30 دلار می رسند، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

نمودار قیمت 2 ساعته AVAX/USDT منبع: TraderSZ/TradingView.

هدف صعودی با تنظیم رایج “مثلث متقارن” در AVAX سازگار است. به ویژه، پس از آزمایش خط روند پایین مثلث به عنوان حمایت، قیمت به عقب برگشت و اکنون خط روند بالایی ساختار را به عنوان یک هدف صعودی آزمایشی می بیند.

همانطور که در زیر می بینید، خط روند بالا نزدیک به قیمت هدف TraderSZ یعنی 30 دلار است.

نمودار هفتگی AVAX/USD.منبع: Trading View

به عبارت دیگر، AVAX می تواند بیش از 55 درصد از سطوح قیمت فعلی افزایش یابد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا