اخبار ارز دیجیتال

صرافی های ارز مجازی استرالیا با خوش بینی محتاطانه منتظر سیستم صدور مجوز جدید هستند

صرافی‌های کریپتو استرالیا تا حد زیادی از آخرین پیشنهاد وزارت خزانه‌داری برای وارد کردن صرافی‌های کریپتو تحت رژیم مجوز خدمات مالی موجود، که صنعت کریپتو را در جعبه‌ای به سبک TradFi قفل می‌کند، ستایش کرده‌اند. برخی از مردم نگران هستند که ممکن است چنین باشد.

صرافی های کریپتو استرالیا از برنامه های خزانه داری استرالیا برای تنظیم صرافی های رمزنگاری تحت اقدامات مجوز خدمات مالی موجود تمجید کرده اند.

در یک مقاله مشاوره در ۱۶ اکتبر، وزارت خزانه داری مجموعه ای از مقررات پیشنهادی جدید را تشریح کرد که مبادلات رمزنگاری را تحت قوانین خدمات مالی موجود تنظیم می کند، و همچنین مقررات جدیدی را برای تمام مشاغل استرالیایی که دارایی های دیجیتالی را مدیریت می کنند، معرفی می کند. ما معرفی یک ثروت را پیشنهاد کردیم. از دستورالعمل های جدید

استفان جونز از وزارت خزانه داری استرالیا طی سخنانی در رویداد بررسی مالی استرالیا در ۱۶ اکتبر گفت که رژیم جدید چارچوبی برای رشد صنعت و نوآوری برای ارائه دهندگان خدمات کریپتو فراهم خواهد کرد. ، و اطمینان از خدمات روزمره. مصرف کنندگان و دارایی های آنها محافظت می شوند.

کارولین بولر، مدیر عامل شرکت BTC Markets به کوین تلگراف گفت که این شرکت از رسیدن به “نقطه عطف مهم” دیگری در فرآیند نظارتی خرسند است و گفت که این قوانین یک پیشرفت مثبت برای صنعت رمزنگاری گسترده تر استرالیا است. او گفت که او چنین فکر می کند.

بولر گفت: “این یک گام بعدی عالی برای اقتصاد استرالیا است. دارایی های دیجیتال به وضوح آینده خدمات مالی هستند. ضروری است که این کشور یک چارچوب قانونی قوی داشته باشد و با همتایان بین المللی خود همسو باشد.”

به طور مشابه، آدریان پرژروزنی، مدیر عامل ایندیپندنت رزرو، توصیه های دولت فدرال برای اعمال مقررات قوی تر و تغییرات سیاستی را ستود و گفت که این پیشنهادات جدید می تواند به بازگرداندن اعتماد کمک کند.

ما قویاً معتقدیم که این تغییرات سرمایه‌گذاری را تشویق می‌کند، به این بخش اطمینان می‌دهد و در نهایت حمایت از مصرف‌کننده را تقویت می‌کند.»

آدام پرسی، مشاور کل Swyftx، با بسیاری از پیشنهادات وزارت خزانه داری موافقت کرد و گفت که تمرکز اصلی این است که اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاران رمزنگاری می توانند به طور ایمن به مزایای فناوری بلاک چین دسترسی داشته باشند و جایی برای نوآوری باقی بگذارند.

با این حال، جاناتون میلر، مدیر عامل کراکن استرالیا، به کوین تلگراف گفت که نگران است قوانین جدید صنعت کریپتو را به یک جعبه به سبک TradFi وادار کند.

میلر گفت: «استرالیا در حال حاضر در وضعیت تاسف‌باری قرار دارد که مقررات آن زمان بسیار طولانی را می‌طلبد، بنابراین ما در حال اتخاذ رویکرد ترکیب ارزهای دیجیتال در مقررات خدمات مالی موجود هستیم.

مربوط: سناتور براگ – شکست صورت حساب ارز مجازی، استرالیایی ها را در معرض “بازار غیرقابل تنظیم” قرار می دهد

با این حال، میلر اذعان کرد که سند مشاوره گامی در جهت درست است، به ویژه در ارائه اطمینان نظارتی بسیار مورد نیاز به شرکت‌های رمزنگاری فعال در استرالیا.

او افزود: «در اجرای چارچوب‌های رمزنگاری از رقبای جهانی خود عقب هستیم، بنابراین نیاز شدیدی به استقرار چیزی به صورت محلی برای ارائه اطمینان برای پلتفرم‌هایی مانند ما می‌بینیم. ما در حال ارزیابی آن هستیم».

لیام هنسی، یکی از شرکای شرکت حقوقی بین‌المللی Clyde & Company که به روند مشاوره کمک می‌کند، گفت: آخرین پیشنهادات وزارت خزانه‌داری برای صنعت کریپتو استرالیا منطقی است.

هنسی توضیح داد که قوانین جدید به کشور کمک می کند تا با حوزه های قضایی مانند اتحادیه اروپا که تلاش های بیشتری برای بهبود مقررات ارزهای دیجیتال انجام می دهند، عقب بیفتد.

علاوه بر این، او گفت که صرافی‌های رمزنگاری محلی و ارائه‌دهندگان خدمات دارایی دیجیتال باید از هم اکنون برنامه‌های کاربردی خود را آماده کنند، زیرا رژیم مجوز خدمات مالی استرالیا (AFS) می‌تواند بسیار پیچیده باشد.

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا