اخبار ارز دیجیتال

دولت جدید استرالیا سرانجام موضع خود را در مورد مقررات رمزنگاری اعلام کرد

جیم چالمرز، وزیر دارایی استرالیا، گفته است که دولت او شیوه مدیریت دارایی های رمزنگاری شده توسط سیستم استرالیا را بهبود خواهد بخشید و از مصرف کنندگان محافظت بیشتری می کند.

سه ماه پس از انتخاب شدن به دولت، حزب کارگر استرالیا سرانجام سکوت خود را در مورد نحوه برخورد با مقررات ارزهای دیجیتال شکست.

جیم چالمرز، وزیر خزانه داری، از تمرین «نقشه نگاری نشانه»، یکی از ۱۲ توصیه در گزارش تحقیقاتی سنا در سال گذشته، «استرالیا به عنوان یک مرکز فناوری و مالی» پرده برداری کرد. این گزارش به گرمی مورد استقبال صنعت قرار گرفت و آنها مشتاقانه منتظر بودند تا ببینند آیا دولت پولیس محلی آن را می پذیرد یا خیر.

تمرین نقشه‌برداری توکن، که قرار است تا پایان سال انجام شود، به «شناسایی نحوه تنظیم دارایی‌های رمزنگاری و خدمات مرتبط» کمک می‌کند و انتظار می‌رود تصمیمات نظارتی آتی را اطلاع‌رسانی کند.

کوین تلگراف اعلام کرده است که وزارت خزانه داری چندین توصیه دیگر را در آینده نزدیک ارائه خواهد کرد، از جمله چارچوب مجوز برای ارائه دهندگان خدمات کریپتو که با دارایی های رمزنگاری غیر مالی سروکار دارند، الزامات مناسب برای محافظت از نگهبانی کریپتو مصرف کننده، و بررسی. همچنین بر روی توصیه های کار کنید ساختار شرکتی یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO).

جیم چالمرز، وزیر خزانه داری، به همراه استفن جونز، معاون وزیر خزانه داری و وزیر خدمات مالی و اندرو لی، دستیار وزیر رقابت، امور خیریه و خزانه داری، می گوید که دولت آلبانیایی می خواهد بر یک “کشور به سختی غیرقانونی” حکومت کند. بخش رمزنگاری.

همانطور که وجود دارد، بخش کریپتو تا حد زیادی تنظیم نشده است و باید کارهایی برای ایجاد تعادل مناسب انجام شود تا بتوان فناوری‌های جدید و نوآورانه را پذیرفت.

در این بیانیه آمده است که علیرغم تعامل بیش از یک میلیون مالیات دهندگان با اکوسیستم کریپتو از سال ۲۰۱۸، “مقررات برای حفظ و انطباق با بخش کریپتو مشکل داشته است.” من اینجا هستم.

سیاستمداران استدلال کردند که دولت سابق به رهبری لیبرال ها در تنظیم دارایی های رمزنگاری از طریق ارائه دهندگان خدمات ثانویه کریپتو “بدون درک اولیه آنچه که در حال تنظیم است” تلاش کرده است.

دولت آلبانی در حال اتخاذ رویکرد جدی تری برای پی بردن به آنچه در اکوسیستم است و چه خطراتی باید ابتدا در نظر گرفته شود.

مایکل باچینا، شریک پایپر-الدرمن، در گفتگو با کوین تلگراف، گفت که تمرین نقشه برداری توکن “گامی مهم” برای از بین بردن شکاف آموزشی قابل توجه بین تنظیم کننده ها و سیاست گذاران است.

او گفت: «استرالیا اکنون از وزن خود در بلاک چین گذشته است، اما شاهد بوده ایم که عدم قطعیت نظارتی منجر به ترک استرالیا شده است.

مرتبط: رمزنگاری پیشرو در جهان استرالیا در یک دوراهی قرار دارد: داستان پشت آن

یک تمرین نقشه‌برداری هوشمندانه که به تنظیم‌کننده‌ها و سیاست‌گذاران کمک می‌کند تا درک عمیق‌تری از فعالیت‌هایی که می‌خواهند تنظیم کنند و اینکه فناوری چگونه با آن فعالیت‌ها کار می‌کند به دست آورند، به اطمینان از مناسب بودن مقررات برای هدف کمک می‌کند و به حمایت از نوآوری و اشتغال در استرالیا در حالی که از کارگران محافظت می کند.

کارولین بولر، مدیر عامل شرکت BTC Markets گفت که این اقدام منعکس کننده درخواست های بسیاری در صنعت برای “تنظیمات متناسب و مناسب” در این بخش است.

او گفت: «مزایای دیگر نقشه‌برداری توکن‌ها بسیار زیاد است: شفاف‌سازی برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال، کمک به شرکت‌ها برای توسعه نوآوری‌های مبتنی بر بلاک چین، ارائه راهنمایی برای مبادلات ارز دیجیتال، ما به تنظیم‌کننده‌ها کمک می‌کنیم رژیم نظارتی درست را شکل دهند.»

با این حال، دکتر آرون لین، مدرس ارشد در مرکز نوآوری بلاک چین RMIT، معتقد است که اجرای نقشه توکن بیشتر یک تاکتیک تاخیری توسط دولت کارگری است.

“پیشرفت، پیشرفت است، اما ناامیدکننده است که ما در مسیر اطمینان بیشتر مقرراتی برای صنعت و حمایت بهتر از مصرف کنندگان نیستیم.”

وی افزود: «متاسفانه آنها مجبور شدند با تمرینات نقشه برداری رمزی زمان بخرند تا به سرعت برسند.نویسنده: Felix Ng

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا