اخبار ارز دیجیتال

صرافی استرالیایی Swyftx در بحبوحه بازار نزولی نیروی کار خود را 21 درصد کاهش داد

صرافی کریپتوکارنسی استرالیایی Swyftx تورم، رکود و بازارهای نزولی را به عنوان دلایل اخراج ناگوار برجسته کرده است.

صرافی ارزهای دیجیتال استرالیا Swyftx برای بقای بازار نزولی کنونی مجبور به اخراج 21 درصد از کارکنان خود شده است.

الکس هارپر و رایان پارسونز، مدیران عامل مشترک، در یادداشتی در 17 اوت گفتند که مجبور شدند 74 نفر از همکاران خود را اخراج کنند زیرا شرایط اقتصادی فعلی که در آن مشغول به کار بودند به طور چشمگیری به آنچه امروز است تغییر کرده است. .

همانطور که می دانید، ما در یک محیط تجاری نامطمئن، با تورم داخلی که در بیش از 20 سال سابقه نداشته، افزایش نرخ بهره، بازارهای بسیار نوسان در تمام طبقات دارایی، و رکود جهانی ممکن است، کار می کنیم.

می‌خواهم روشن کنم که تأثیرگذاری بر هم تیمی‌ها به این روش آخرین راه حل است و به هیچ وجه نشان‌دهنده استعداد یا تعهد فردی نیست.

سخنگوی Swyftx جزئیات بیشتری در مورد این تصمیم به Cointelegraph ارائه کرد و اظهار داشت: “این یک تصمیم دشوار بود، اما تصمیمی محتاطانه برای اطمینان از اینکه هزینه‌هایی برای رفع این عدم اطمینان اقتصادی طولانی مدت داریم.”

آنها گفتند: “ما عمیقاً برای همه کارهایی که اعضای تیم در حال خروج خود انجام داده اند سپاسگزاریم و برای حمایت از آنها در این دوران بسیار دشوار تلاش می کنیم.”

Swyftx به لیست بلندبالایی از شرکت‌های رمزنگاری می‌پیوندد که در نتیجه روند نزولی شدید ارزهای دیجیتال در سال جاری دچار مشکلات فزاینده‌ای هستند، با صرافی‌های Coinbase و Gemini در ایالات متحده که هر دو در چند ماه گذشته 18 درصد تعداد کارمندان خود را کاهش داده‌اند. کاهش 20 درصدی.

در ماه ژوئن، صرافی ارز دیجیتال اعلام کرد که با پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین استرالیایی Superhero به عنوان بخشی از ادغام 1.5 میلیارد دلاری که انتظار می رود در اواسط سال 2023 بسته شود، ادغام می شود.

در آن زمان، جان وینترز، یکی از بنیانگذاران Superhero، گفت که این دو پلتفرم مستقل از یکدیگر کار خواهند کرد و هیچ شغلی به عنوان بخشی از ادغام از بین نخواهد رفت.

مربوط: کارشناسان: هزینه تبلیغات ارزهای دیجیتال ممکن است کاهش یابد، اما شناخت همچنان مهم است

این اعلامیه همچنین به دنبال اخراج های عمده از صرافی Crypto.com مستقر در سنگاپور است که 260 نفر را در ماه ژوئن اخراج کرد که 5 درصد از کارمندان خود را تشکیل می دهند.

بر اساس گزارش‌های تایید نشده مختلفی که در این هفته به صورت آنلاین منتشر شد، این تعداد می‌تواند به 1000 برسد، اما شایان ذکر است که این اطلاعات از منبعی ناشناس که ادعا می‌کرد نزدیک به این موضوع است، آمده است.

نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا