اخبار ارز دیجیتال

مدیر دارایی استرالیا برای ارائه ETF ارز دیجیتال با تنوع مجوز اختصاصی

مدیر عامل مدیریت دارایی های تک رنگ می گوید تایید مجوز این شرکت گام مهمی برای صنعت مشاوره و سرمایه گذاران فردی است.

مدیر دارایی های استرالیایی Monochrome Asset Management اولین مجوز خدمات مالی استرالیا (AFSL) را برای صندوق ذخیره شده در بورس ارز دیجیتال (ETF) دریافت کرده است.

جف یو، مدیرعامل Monochrome Asset Management در صحبت با Cointelegraph گفت که تایید AFSL مهم است. تا این مرحله، ETF های رمزنگاری تایید شده در استرالیا فقط تحت تاییدیه های عمومی دارایی های مالی عمل می کنند و فقط دارایی های رمزنگاری شده را به طور غیرمستقیم نگهداری می کنند.

در همین حال، Yew گفت که ETF کریپتو Monochrome دارایی‌های رمزنگاری اساسی را مستقیماً نگه می‌دارد و صراحتاً توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری استرالیا (ASIC) مجاز به انجام این کار است.

مدیران مونوکروم گفتند که این تصویب گام بزرگی برای صنعت مشاوره و سرمایه گذاران فردی است.

“ما معتقدیم که انتخاب چیز خوبی برای سرمایه گذاران است، به خصوص زمانی که در یک بخش تنظیم شده تجارت می کنند، زیرا همه پیشنهادات یکسان ایجاد نمی شوند.”

سرمایه‌گذارانی که در ETFهای تک رنگ سرمایه‌گذاری می‌کنند باید بدانند که وجوه آنها مستقیماً در بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) و مهمتر از همه، روی ریل‌های نظارتی ایجاد شده توسط ASIC به طور خاص برای دارایی‌های کریپتو سرمایه‌گذاری می‌کنند. شما می‌دانید که در محدوده قرار دارید.

در این مرحله، تاریخ مشخصی برای در دسترس بودن ETF بیت‌کوین تک رنگ (IBTC) وجود ندارد، اما انتظار می‌رود در سپتامبر ۲۰۲۲ پس از صدور PDS و TMD و مشروط به تایید رگولاتوری باشد.

به محض اینکه ETF در دسترس قرار گرفت، یو گفت: «مونوکروم روی بیت کوین و اتریوم تمرکز خواهد کرد».

با گذشت زمان، با بلوغ بازار، ما رویکردی آزادانه در پیش خواهیم گرفت و محصولات جدیدی را در دسترس قرار خواهیم داد.

اولین ETF ارز دیجیتال

Yew گفت که فعالیت تحت مجوز خدمات مالی استرالیا (AFSL) با مجوز مستقیم برای دارایی های رمزنگاری، تضمین می کند که صندوق و صادرکننده نظارت قوی از ASIC دریافت می کنند.

تصویب AFSL فرصت های سرمایه گذاری تنظیم شده جدیدی را از طریق سرمایه گذاران خرده فروشی مستقیم و مشاوران مالی دارای مجوز باز می کند.

تأیید تغییر مجوز خدمات مالی استرالیا به این معنی است که ASIC در نظر گرفته و تأیید کرده است که دارنده مجوز تجربه مناسبی در مورد دارایی‌های رمزنگاری برای مدیریت یک ETF دارد که مستقیماً بیت کوین و اتریوم را در اختیار دارد.

این امر به سرمایه گذاران حفاظت بیشتری را ارائه می دهد که بر اساس گزارش ۷۰۵ ASIC، از جمله معیارهای مناسب در برابر قیمت های لحظه ای و راه حل های حضانت منطبق با استرالیا.

کوین تلگراف قبلاً گزارش داده بود که تنظیم‌کننده‌های مالی استرالیا در مورد استفاده از کسب‌وکارهای ثبت‌نشده ارزهای دیجیتال به آن هشدار داده بودند.

جاده تایید

مدیریت دارایی تک رنگ در اوایل سال ۲۰۲۱ توسط مدیر عامل سابق بایننس استرالیا، جف یو، تأسیس شد تا پذیرش نهادی دارایی های رمزنگاری شده در استرالیا را هدایت کند.

مربوط: به دنبال سری A، Digital Asset Manager تک رنگ با ارزش ۱۵ میلیون دلار

طرح ETF آنها از فوریه ۲۰۲۲ در حال انجام است.

به طور معمول، روند صدور مجوز مجدد خدمات مالی به طور معمول ۶ تا ۱۲ ماه طول می کشد، اما در این مورد، جدول زمانی آن بود.

نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا