اخبار ارز دیجیتال

«Atzy You Won» – Bitboy شکایت را پس از تشکیل پرونده دفاعی ۲۰۰۰۰۰ دلاری رها کرد

بن آرمسترانگ گفت: “بنابراین ما ۱۰۰٪ شکایت را رد می کنیم. ما از انتشار این موضوع عذرخواهی می کنیم.

بن آرمسترانگ، مرد پشت Bitboy Crypto، گفته است که شکایت خود را برای افترا علیه ارلینگ منگشول جونیور، خالق محتوای یوتیوب، که آتیزی نامیده می شود، کنار می گذارد.

آرمسترانگ در ویدئوی نوامبر ۲۰۲۱ اعلام کرد “این یوتیوبر طرفداران خود را فریب می دهد… Bitboy Cryptoآرمسترانگ مدعی شد که با کلاهبرداری دارایی های مشکوک مانند PAMP را برای منافع خود برای مخاطبان خود تبلیغ می کند. او به دنبال غرامت ۷۵۰۰۰ دلاری برای این مصیبت بود.

با این حال، آرمسترانگ در یک پخش زنده در ۲۴ آگوست پیشنهاد کرد که منگ شول جونیور اکنون پس از اینکه توانست بیش از ۲۰۰۰۰۰ دلار برای دفاع جمع آوری کند، شکایت خود را بازپس گرفته است.

یوتیوبر کریپتو در ابتدا بیان کرد که شکایت خود را به قصد حذف منسوئل جونیور ارائه کرده است و نشان می دهد که او در واقع نمی خواهد به روند دادگاه ادامه دهد.

اما آرمسترانگ گفت Atogy اکنون پول کافی برای پوشش هزینه‌های قانونی خود دارد، با معامله‌گران/پادکست‌های برجسته ارزهای دیجیتال مانند Coby (Jordan Fish) که ۱۰۰۰۰۰ دلار به این هدف کمک کرده است. او توضیح داد که به دلیل

“بنابراین ما ۱۰۰٪ شکایت را رد می کنیم. متاسفم که این موضوع علنی شده است و سوء تفاهم شده است. فقط می خواهم شما بفهمید که چرا من این کار را کردم. این در مورد یک دعوای ساده نبود.”

او افزود: “اگر کسی اشاره می کند که ممکن است شما با SEC مشکل داشته باشید، این یک فرد بیهوده نیست، یک موضوع بسیار جدی است. اینکه از او بخواهید ویدئویی را که به معنای واقعی کلمه حاوی اطلاعات نادرست است حذف کند، این تنها چیزی بود که می خواستم.”

تا لحظه نگارش این مطلب، ویدیوی آتوزی همچنان فعال است و نزدیک به ۱۹۰۰۰۰ بازدید داشته است. در پخش زنده Bitboy، آرمسترانگ از Mengshoel Jr درخواست کرد که حداقل بخشی از ویدیویی را که در آن مضطرب بود ویرایش کند. با این حال، در نهایت، آرمسترانگ گفت که آتوگی «برنده شد».

آتزی که در این مورد اظهار نظر کرد، گفت که هنوز همه چیز حل نشده است و او همچنان منتظر تایید رسمی وکلایش است، بنابراین شکایت با “تعصب” رد شد.

او نوشت: «وکلایم به من گفتند که می‌توانم هر زمان که بخواهم بدون جانبداری مجدداً ارسال کنم.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا