اخبار ارز دیجیتال

قیمت ATOM در حال نزدیک شدن به Cosmos است، چرا؟

مانند همه آلت‌کوین‌ها، قیمت ATOM در هفته گذشته با انحلال ۵۵۰ میلیون دلار در BTC، ETH و موقعیت‌های آلت‌کوین کاهش یافت. دقیقاً به همین دلیل است که این بازگشت ۳۵ درصدی نادیده گرفته می شود.

هنگامی که سقوط بازار رخ می دهد، دارایی بیش از حد فروخته می شود، که معمولاً منجر به “جهش فروش بیش از حد”، “بازگشت به میانگین”، “بازگشت به میانگین” یا قیمت به پایین محدوده قبل از سقوط می شود. افزایشی رخ می دهد.

پس از آن، اگر کاتالیزور کاهش به اندازه کافی برای شکستن ساختار بازار قابل توجه نبود، دارایی مورد مطالعه یا تثبیت می شود، روند نزولی را ادامه می دهد یا به روند صعودی باز می گردد. اینها ۱۰۱ معامله اساسی هستند.

به نظر می‌رسد قیمت‌های Cosmos (ATOM) این هفته این مسیر را دنبال می‌کنند و آلت‌کوین‌ها کمی قوی‌تر هستند و از ۲۲ آگوست ۳۵ درصد افزایش یافته‌اند، اما چرا؟

بسته به اینکه چگونه به آن نگاه می کنید، تحلیل تکنیکال بدون شک یک فرآیند ذهنی است، اما می توان گفت که قیمت ATOM در یک کانال صعودی است یا یک الگوی پایین گرد وجود دارد که در آن قیمت در آستانه شکستن خط گردن است.

نمودار روزانه ATOMمنبع: Trading View

مقاومت بالای ۱۳ دلار (خط سیاه افقی در نمودار زیر) در حال حاضر در حال آزمایش است و اگر حجم و ثبات کافی از بازار ارزهای دیجیتال گسترده تر وجود داشته باشد، قیمت به میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۷.۲۰ دلار خواهد رفت. ممکن است به سمت حرکت پیش برود.

البته، هنگامی که بیت کوین در نزدیکی افزایش می یابد یا داستان های جنگ طلبانه شروع به نشت از جکسون هول می کنند، کل ساختار صعودی ATOM احتمالاً فرو می ریزد تا اندازه را تنظیم کند.

اگر قیمت به منطقه ۱۷ دلار برسد، تحلیلگر فنی مورد علاقه شما می گوید:

اگر قیمت ATOM بتواند برای حمایت از ۲۰۰-MA معکوس شود، می تواند تا سطح ۲۷ دلار ادامه یابد.

ممکن است اخیراً آن را در توییتر کریپتو دیده باشید، اما اجازه دهید مثالی برای شما بزنم.

پس آیا این فقط اتفاق می افتد؟

معامله گران باید دریابند که آیا حرکت صعودی ATOM صرفاً نتیجه یک بازار “پایدار” و معاملات بیت کوین و اتر در محدوده نسبتاً قابل پیش بینی است یا خیر، یا با بررسی حرکت فعلی شروع کنند. آیا مجموعه ای از اصول مرتبط با کیهان وجود دارد که توجیه کننده باشد. نوسان طولانی؟

ظاهرا، تحلیلگران VanEck، یک صندوق مدیریت ثروت چند میلیارد دلاری، معتقدند قیمت ATOM تا سال ۲۰۳۰ ۱۶۰ برابر خواهد شد.

باورش سخت نیست و شاید کمی اغراق آمیز باشد، اما خودتان ببینید. در اینجا چیزی است که آنها گفتند:

“بر اساس تجزیه و تحلیل جریان نقدی تخفیف خورده ما از ارزش بالقوه اکوسیستم کیهان در سال ۲۰۳۰، هدف قیمت توکن ATOM به ۱۴۰ دلار با کاهش ۱ دلاری رسیده است. از ۲ آگوست ۲۰۲۲. با توجه به اینکه ATOM 10 دلار قیمت دارد، ما دوست داریم شانس ۱۴ به ۱ ارائه شده است و این را فرصتی برای خرید توکن ببینید.”

بیایید نگاهی گذرا به دلیل ATOM 140 دلاری بیندازیم.

تناسب محصول با بازار و پل زدن زنجیره ای ایمن احتمالاً پس از ادغام موفق خواهند شد

پاتریک بوش و متیو سیگل، تحلیلگران VanEck به پروتکل ارتباط بین بلاک چینی کیهان (IBC) به عنوان یک کاتالیزور صعودی اشاره می کنند. دلیل اصلی این است که “بلاک چین های گسسته Cosmos SDK می توانند کانال های ارتباطی را برای تبادل داده ها، پیام ها، نشانه ها و سایر دارایی های دیجیتال باز کنند.”

به گفته تحلیلگران، “معماری IBC به هر بلاک چین اجازه می دهد تا بدون تکیه بر شخص ثالث قابل اعتماد فعالیت های خود را بر روی دیگری انجام دهد.” جنبه “هوشمند” به شما اجازه می دهد:

“… بسیاری از مشکلات ارائه شده توسط یک راه حل قابل اعتماد بریجینگ را حل می کند که در آن بیش از ۱ میلیارد دلار از طریق هک پل به سرقت رفته است.”

تحلیلگران همچنین چشم‌انداز بلندمدت صعودی را به Cosmos SDK، تناسب واضح در بازار محصول، تولید ارزش توکن قوی که تا حدی تحت‌تاثیر سهام‌بندی قرار گرفته و «امنیت زنجیره‌ای متقابل» توسط Cosmos Hub نسبت می‌دهند. به شروع قریب‌الوقوع این مکانیسم اشاره می‌کند.

در سمت توسعه و نقشه راه چه اتفاقی می افتد؟

ATOM دارایی اصلی وثیقه برای سه استیبل کوین جدید خواهد بود که در اکوسیستم Cosmos راه اندازی می شود.

انتشار استیبل کوین نیازمند «قفل کردن» یا سپرده گذاری توکن های ATOM است و طبق نقشه راه Cosmos Hub 2.0، استیکینگ مایع نیز در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ اجرا خواهد شد.

درباره نقشه راه ATOM بیشتر بدانید.منبع: Cosmos Hub

در طول تابستان DeFi و احیای پس از تابستان، انتشار استیبل‌کوین و استیکینگ مایع دو پدیده‌ای بودند که TVL بلاک‌چین‌های دی‌فای گرا را تقویت کردند. در حالی که مشکوک و تا حدودی پونزی است، Liquid Staking آن را در حالی که فشار خرید روی توکن اصلی پروتکل اعمال می کند، دارد. در جنبه های مختلف وام های مالی غیرمتمرکز، استقراض و اهرم مالی مفید است.

درصد سهامی از عرضه در گردش ATOM.منبع: Staking Rewards

داده‌های فعلی StakingRewards نشان می‌دهد که ۶۵.۸۴ درصد از توکن‌های صادر شده ATOM با حداقل بازدهی ۱۷.۸۵ درصد، و داده‌های اضافی از ارائه‌دهندگان تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که تعداد سهامداران ATOM در ۳۰ روز گذشته افزایش یافته است. این افزایش تقریباً نزدیک به افزایش را نشان می‌دهد. ۱۸۹ درصد

افزایش ۳۰ روزه در استکر ATOM.منبع: Staking Rewards

به نظر می رسد که موارد فوق با این مقاله مطابقت دارد که به زودی استیکینگ مایع و ضرب استیبل کوین آغاز خواهد شد. علیرغم تلاقی این شاخص های صعودی، مهم است که به یاد داشته باشید که قیمت دارایی ها به صورت مجزا وجود ندارد. ممکن است تعداد انگشت شماری از سیگنال های صعودی از ATOM چشمک بزند، اما بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال (از جمله BTC) در پرتگاهی معلق است.

هیچ کس متقاعد نشده است که یک «پایین» گریزان وجود دارد که در یک محیط اقتصاد کلان وجود دارد که در آن اکثر سرمایه گذاران نهادی و خرد مخالف ریسک هستند، و اینکه ارزهای دیجیتال دارایی های بدون ریسک هستند. پیشنهاد تولید ارزش ATOM قوی است و در گذشته ثابت شده است که staking، استخراج استیبل کوین و استیکینگ مایع، کاتالیزورهای صعودی قوی برای توکن‌های DeFi و آلت‌کوین‌ها هستند. اما همه چیز تا زمانی که کار نمی کند کار می کند، درست است؟

Waves، Terra (LUNA) و Celsius (CEL) را به خاطر دارید؟ من گرسنه هستم.

البته، کیهان نه LUNA است، نه امواج و نه CEL. طبق داده‌های CoinGecko، این یک اکوسیستم گسترده با زنجیره‌های متقابل با ارزش بازار ۱۲.۶ میلیارد دلار است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Ray Salmond

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا