اخبار ارز دیجیتال

گاوهای ATOM از نزدیک شاهد آماده شدن امنیت زنجیره ای Cosmos برای پرتاب در ۱۵ مارس هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Cosmos Governance ارتقاهای v9-Lambda را برای شامل امنیت بین زنجیره ای تایید می کند، ممکن است یک “چرخه عملکرد حیاتی” را آغاز کند.

انجمن Cosmos با ۹۹.۹۹ درصد از آرا از این حرکت حمایت کرد، رای اضافه کردن “Replicated Security (RS)” به زنجیره خود را تصویب کرد. ارتقای مورد انتظار قرار است در ۱۵ مارس ۲۰۲۳ با ارتقاء v9-Lamba آغاز شود.

RS اولین نسخه از ویژگی امنیت بین زنجیره ای (ICS) Cosmos است که به زنجیره های بلوکی در اکوسیستم Cosmos اجازه می دهد منابع اعتبارسنجی را برای بهبود امنیت به اشتراک بگذارند.

به روز رسانی های آینده فقط پروتکل های تایید شده توسط حاکمیت Cosmos را به عنوان زنجیره های مصرف کننده اضافه می کند. هشت زنجیره مصرف کننده، از جمله Neutron، PolymerDAO، Duality، Stride، Simply Staking، FairBlock و Comdex، کاندیدای بالقوه برای انتخاب هستند.

امنیت بین زنجیره ای Cosmos می تواند یک دایره با فضیلت از بازده واقعی را آغاز کند

ویژگی‌های امنیتی تکراری تا ۲۵ درصد از هزینه‌های زنجیره مصرف‌کننده را بین سهامداران Cosmos Hub توزیع می‌کند. این پروتکل همچنین می‌تواند بخشی از تورم رمزی و جریان‌های درآمد را به سهامداران Cosmos (ATOM) اختصاص دهد.

با پیاده‌سازی ICS، اعتبارسنجی‌های Cosmos Hub امنیت قابل اعتمادی را در برابر حملات ۵۱ درصدی و هزینه‌های مضاعف فراهم می‌کنند و به زنجیره مصرف‌کننده اجازه می‌دهد تا به طور کامل بر روی رشد اقتصاد شبکه تمرکز کند. این بازده اضافی را برای سهامداران ATOM به ارمغان می آورد و به زنجیره های مصرف کننده اجازه می دهد تا برای رشد بهینه شوند.

با تعدیل تورم، ATOM دارای پاداش سهام ۶.۸۲ درصد و بازده سالانه ۲۴.۳۷ درصد است. بازده های زنجیره مصرف کننده اضافی، بازده سالانه را برای دارندگان ATOM بهبود می بخشد و فعالیت های خرید و سهام را تشویق می کند.

Cosmos Staking به تعدیل تورم پاداش می دهد.منبع: Staking Rewards

نوترون یک پلت فرم قرارداد هوشمند است که احتمالاً اولین زنجیره مصرف کننده ای است که از قابلیت های جدید ICS استفاده می کند. آوریل دوتای، مدیر کل نوترون به کوین تلگراف گفت:

“در نتیجه [of RS]، نوترون به طور مداوم عرضه نوترون (NTRN) را افزایش می دهد تا اعتبارسنجی ها را صادقانه نگه دارد و مجبور به پرداخت بازده به شرکت کنندگان در حاکمیت نباشد. زیرا نوترون به حفاظت از شبکه کمکی نمی کند.

دوتیل افزود: «در عوض، NTRN می‌تواند یک عرضه ثابت، یک برنامه زمان‌بندی عرضه بر اساس فعالیت‌های زنجیره‌ای، و فشار خرید و سوزاندن ثابت از سه جریان درآمد نوترون را حفظ کند.»

این به زنجیره مصرف کننده اجازه می دهد تا روی بازده واقعی بلاک چین تمرکز کند و با افزایش قیمت، بازدهی بیشتری را برای سهامداران ATOM به ارمغان بیاورد. بنابراین، می‌توان چرخه‌ای از سرمایه‌گذاری را در اکوسیستم کیهان ایجاد کرد.

رشد اکوسیستم کیهان صعودی ظاهر می شود

اکوسیستم Cosmos در دو سال گذشته به طور قابل توجهی رشد کرده است زیرا زنجیره های بیشتری با استفاده از Cosmos-SDK و مکانیسم توافق Tendermint زنجیره های برنامه را می چرخانند. بلاک چین ها می توانند از نقدینگی اکوسیستم Cosmos با اجرای قابلیت های زنجیره ای بهبود یافته مانند RS بهره مند شوند.

راه اندازی یک بلاک چین بومی USD Coin (USDC) در Cosmos توسط Circle می تواند یک کاتالیزور قدرتمند برای بهبود نقدینگی در اکوسیستم باشد. دوتیل به چندین پروژه استیبل کوین غیرمتمرکز مانند Inter Stable Token (IST) آگوریک و USK کوجیرا اشاره کرد. آنها به دنبال تکرار موفقیت استیبل کوین های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم در Cosmos هستند. همچنین به ایجاد ATOM به عنوان وثیقه قابل اعتماد و بهبود ارزش پیشنهادی آن کمک خواهد کرد. Duteil افزود،

باید دید که آیا این جایگزین‌های غیرمتمرکز در مقیاس‌بندی پیشنهادات در زنجیره‌های بین‌المللی موفق خواهند بود، اما حداقل می‌توانند یک اکوسیستم DeFi یکپارچه را در نهایت به کیهان بیاورند. بلوک‌های سازنده وجود دارد.

از نظر فنی، جفت ATOM/USD از زمان تشکیل کمترین قیمت ۶ دلاری ژوئن ۲۰۲۲، یک الگوی مثلث صعودی صعودی تشکیل داده است. شکست از مثلث نزدیک به سطوح مقاومتی ۱۴ و ۱۵ دلاری می‌تواند باعث شود که دارایی سال ۲۰۲۲ به سطح شکست نزولی نزدیک به ۳۳ دلار برسد، درست کمتر از رسیدن به بالاترین حد تاریخی نزدیک به ۴۶ دلار. این احتمال وجود دارد. با این حال، اگر قیمت به زیر پایه مثلث که در حال حاضر حدود ۱۰ دلار است، سقوط کند، ادعاهای صعودی باطل خواهند شد.

داده‌های CryptoQuant نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی ATOM و شاخص‌های Stochastic در رده فروش بیش از حد قرار دارند که نشان‌دهنده تغییر روند احتمالی است.

نمودار هفتگی ATOM/USD.منبع: Trading View

نظریه صعودی ATOM قابل قبول به نظر می رسد، اما تحقق آن بستگی به نحوه استفاده از آن و اینکه آیا زنجیره مصرف کننده می تواند مزایای معناداری برای حامیان ATOM داشته باشد، دارد.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Nivesh Rustgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا