🚨 اخبار ارز دیجیتال

Arkham هشدارهای Buggy Mt. Gox را به دلیل سقوط ۷٪ قیمت بیت کوین رد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت تحلیلی بلاک چین Arkham Intelligence هرگونه دخالت در سقوط فلش ​​را که منجر به سقوط ۷ درصدی بیت کوین در کمتر از یک ساعت شد، رد کرده است.

قیمت بیت کوین (BTC) تنها در یک ساعت حدود ۷ درصد کاهش یافت و از ۲۹۸۵۰ دلار به ۲۷۷۸۹ دلار کاهش یافت. به گزارش این پایگاه خبری، این به این دلیل بود که شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Arkham Intelligence به طور تصادفی هشداری ارسال کرد مبنی بر اینکه این کیف پول به کوه Gox و دولت ایالات متحده مرتبط است. من شروع به ارسال مقدار زیادی بیت کوین کردم.

آرکام در ابتدا زمزمه کرد برای تأیید اینکه اشتباه ادعا شده در نتیجه یک “رفع اشکال” رخ داده است که هشدارهای اشتباهی را به “زیر مجموعه کوچکی از کاربران” در پلتفرم تحلیلی ما ارسال می کند. سپس این هشدار توسط حساب محبوب هشدار رمز ارز دیجیتال DB یا توییت شد. ردیف ۱۰k.

با این حال، یک ساعت بعد، Arkham یک توییت بعدی منتشر کرد و ادعا کرد که “وضعیت هشدار DB را بررسی کرده و تشخیص داده است که هشدار Arkham به درستی در این مورد ارسال شده است.”

آرکام با اشاره به اینکه این افت بین ساعت ۱۹:۱۷ و ۲۰:۰۱ UTC رخ داد و هشدار و توییت بعدی در ساعت ۲۰:۰۷ ارسال شد، نوشت: «نه هشدار و نه توییت نمی‌توانستند باعث افت شدید قیمت BTC امروز شوند. UTC و ۲۰:۰۸ UTC.

علاوه بر این، طبق داده‌های منتشر شده توسط کاربر توییتر IT Tech، هیچ انتقالی از کیف پول‌های مربوط به کوه Gox صورت نگرفته است، که باعث سقوط فلش ​​بیت‌کوین به دلایل ناشناخته در زمان نگارش این مقاله برای فعالان بازار شده است.

بر اساس داده‌های کاوشگر بلاک چین Blockchain.com، یک آدرس بیت‌کوین که گمان می‌رود کیف پول صندوق هک جاده ابریشم دولت ایالات متحده باشد، در ۲۶ آوریل شاهد یک تراکنش بود. نوشتن.

مربوط: بانک First Republic 20 درصد دیگر در بیت کوین سقوط کرد

علت سقوط فلش ​​هرچه که باشد، سقوط ناگهانی قیمت‌ها باعث ویرانی در بازار مشتقات شده است، به طوری که فعالان بازار کریپتو اکنون بیش از ۲۱۱ میلیون دلار در مجموع نقدینگی دارند. معامله گران بیت کوین حدود ۹۷ میلیون دلار از این نقدینگی ها را به خود اختصاص دادند.

حجم کل نقدینگی ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته. سس: لیوان سکه ای

بر اساس داده های شاخص قیمت thCointelegraph، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۰.۲۵ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته با قیمت ۲۸۳۷۸ دلار معامله می شود.

کوین تلگراف با میگل مورل، مدیرعامل Arkham برای شفاف سازی در این مورد تماس گرفته است، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا