🚨 اخبار ارز دیجیتال

فراماسون های آرژانتینی می خواهند از NFT برای امور خیریه استفاده کنند

لژ بزرگ ماسونی آرژانتین اولین سازمان ماسونی است که از فناوری Web3 برای مجموعه NFT خیریه خود استفاده می کند.

لژ بزرگ آرژانتین آزاد و پذیرفته شده میسون در حال غواصی در توکن های غیرقابل تعویض (NFT) است، اما با یک چرخش بشردوستانه. انجمن مخفی ۷۷ NFT هنر دیجیتال را با نام CryptoMasons منتشر کرده است که سود آن به خیریه های محلی تحت حمایت این بخش بازمی گردد.

طبق اعلامیه، این اولین پروژه رسمی NFT است که توسط Grand Lodge محلی پشتیبانی می شود. لژ بزرگ ماسونی، هیئت حاکمه یک گروه فراماسونری برادر خاص در یک منطقه خاص است. این پروژه از شعبه ما در آرژانتین است، اما صدها پروژه در سراسر جهان وجود دارد.

این مجموعه شامل تصاویر باطنی مربوط به تاریخچه سنگ تراشی و افسانه، از جمله کف های شطرنجی سیاه و سفید و نمادهای بدنام مربع و قطب نما است. حتی تعداد مشخصی از ۷۷ NFT موجود با اهمیت عددی آنها در سنت‌های غیبی و معنویت مرتبط است.

در پشت این مجموعه، قصد خیرخواهانه لژ برای بازگرداندن بخشی از وجوه به خیریه های محلی وجود دارد. وب سایت این مجموعه ادعا می کند که این سازمان تا حدی از این مجموعه برای “ارتقای بشردوستی به مقیاسی جدید و بی سابقه در تاریخ سازمان” استفاده می کند.

مربوط: مرزهای بشردوستانه جدید: چگونه Web3 بخشش را دموکراتیک می کند

این یک مجموعه NFT دیگر است که از ترکیبی از فناوری Web3 و ابزارهای بشردوستانه استفاده می کند. دارایی های دیجیتال از جمع آوری کمک های مالی برای قربانیان درگیری در اوکراین گرفته تا کمک های مالی کوچک به حمایت از موسیقی کلاسیک استفاده شده است.

NFT های CryptoMason به یتیم خانه های محلی، مراکز توسعه حرفه ای برای جوانان و مراکز حقوق مهاجرت در آرژانتین خواهند رفت.

این پیشرفت از سوی آرژانتین در حالی صورت می‌گیرد که این کشور به استقبال از ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد. در ۲۴ آگوست، ایالت مندوزا این کشور پذیرش ارزهای دیجیتال برای مالیات و هزینه های اداری را آغاز کرد. Binance و Mastercard یک ماه پیش از راه اندازی کارت های رمزنگاری پیش پرداخت در آرژانتین خبر دادند.

بر اساس داده های نظرسنجی Triple-A، حدود ۵.۱۸ درصد از جمعیت آرژانتین دارای نوعی ارز دیجیتال هستند که بیش از ۲.۴ میلیون نفر است.نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا