اخبار ارز دیجیتال

استان مندوزا آرژانتین اکنون ارزهای دیجیتال را برای مالیات و کارمزد می پذیرد

سرویس پرداخت ارز دیجیتال New Mendoza Tax Authority در ۲۴ آگوست راه اندازی شد.

در تغییر دیگری به سمت پذیرش ارزهای دیجیتال در آرژانتین، شهروندان مندوزا اکنون می توانند از ارزهای دیجیتال برای پرداخت هزینه ها و مالیات های دولتی استفاده کنند.

در بیانیه‌ای به تاریخ ۲۷ آگوست، اداره مالیات مندوزا (ATM) اعلام کرد که سرویس پرداخت ارز دیجیتال جدید به “اهداف استراتژیک نوسازی و نوآوری” خود دست خواهد یافت و “گستره ای از ابزارها را در اختیار مالیات دهندگان قرار می دهد تا از تعهدات مالیاتی خود پیروی کنند.” تهیه خواهد شد.

این سرویس به طور رسمی در ۲۴ آگوست راه اندازی شد، اما در حال حاضر فقط استیبل کوین هایی مانند تتر (USDT) را برای پرداخت مالیات می پذیرد.

شهروندان می توانند از کیف پول های رمزنگاری شده مانند Binance، Bybit و Ripio برای پرداخت از طریق درگاه وب سایت ATM استفاده کنند.

هنگامی که کاربر ارز دیجیتال را به عنوان گزینه پرداخت انتخاب می کند، سیستم یک کد QR ارسال می کند و مقدار معادل استیبل کوین توسط یک ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین خصوصی به پزو تبدیل می شود.

پس از دریافت پرداخت توسط دستگاه خودپرداز، رسید برای مؤدی ارسال می شود.

گامی دیگر به سوی پذیرش رمزگذاری

اعلامیه توسط ATM تنها آخرین مورد از یک خط طولانی پذیرش مرتبط با رمزنگاری در سراسر آرژانتین است.

Mastercard در اوایل این ماه اعلام کرد که کارتی را در آرژانتین راه اندازی خواهد کرد که از ۱۴ سکه، از جمله USDT پشتیبانی می کند.

در ماه آوریل، پایتخت این کشور، بوینس آیرس، برنامه‌های خود را برای آغاز پذیرش تراکنش‌های مالی عمومی در ارزهای دیجیتال اعلام کرد.

در یک اقتصاد بی ثبات، قیمت ارزهای دیجیتال، به ویژه استیبل کوین ها، پس از استعفای وزیر اقتصاد آرژانتین در ماه جولای افزایش یافت.

در بیانیه ای که ماه گذشته برای کوین تلگراف ارسال شد، تتر گفت که این کشور «در طول تاریخ خود با سطوح بالایی از تورم مبارزه کرده است». با توجه به نوسانات پزو آرژانتین، تقاضای زیادی برای دلار آمریکا وجود دارد، بنابراین به موارد زیر توجه داشته باشید:

تتر ابزارهای واقعی را برای کاربرانی که با بحران اقتصادی در آرژانتین مواجه هستند فراهم کرده است.

از سال ۲۰۱۶، این کشور به نبرد یک جانبه خود با تورم ادامه داده است زیرا عدم اعتماد به بانک مرکزی و مخارج دولت به رکورد بالایی رسیده است.

مربوط: آرژانتین در میان نگرانی های تورمی به بیت کوین روی می آورد: گزارش

همراه با کاهش پزو آرژانتین، این طوفان کاملی است که بسیاری را به آغوش بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال وادار کرده است تا در برابر تورم محافظت کنند.

“USDT به آرژانتینی ها امکان دسترسی به یک بازار واقعا جهانی را می دهد و آنها را از بازار سیاه محلی با نقدینگی بسیار محدود و حق بیمه بالا آزاد می کند. تتر اضافه شد.

بازارها هنوز در آستانه زمستان کریپتو هستند و شهروندان ارزش پس‌انداز خود را به دلار آمریکا (USD) ذخیره می‌کنند، علی‌رغم اینکه بانک مرکزی در ماه می اقدام به مسدود کردن عرضه‌های ارزهای دیجیتال کرد. ما همچنان به دنبال استیبل کوین هستیم. .

نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا