اخبار ارز دیجیتال

آیا سرمایه گذاران بیت کوین ETF در دام افتاده اند؟ پیتر شیف توضیح می دهد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اخیراً قیمت بیت کوین تنها در ۱۰ دقیقه به بالای ۳۰۰۰ دلار سقوط کرد. این به معنای کاهش تقریبا ۴.۵٪ بود. پیتر شیف، منتقد معروف بیت کوین، این را با کاهش فرضی ۱۰۰ دلاری قیمت طلا در مدت مشابه مقایسه می کند. بازه زمانی.

در مقابل، طلا افزایش اندکی را ثبت کرد. شیف هشدار می دهد که اگر کاهش قیمت بیت کوین ادامه یابد، سرمایه گذاران بیت کوین ETF ممکن است در شرایط سختی قرار بگیرند زیرا تا روز بعد بازگشایی بورس نیویورک (NYSE) نمی توانند معامله کنند. این واقعیت آنها را به دام می اندازد و به طور بالقوه آنها را در معرض ضررهایی قرار می دهد که نمی توانند از آنها اجتناب کنند.

نمودار BTCSUSD
نمودار BTC/USDT از TradingView

نمودار نشان می دهد که پس از یک روند صعودی قوی برای بیت کوین، با کاهش ناگهانی مواجه شد و به حدود ۶۲۲۰۹ دلار کاهش یافت. این نوع تغییر سریع قیمت می‌تواند برای کسانی که از طریق ETF سرمایه‌گذاری می‌کنند نگران‌کننده باشد نه اینکه مستقیماً از طریق صرافی‌های متمرکز یا غیرمتمرکز در معرض دید قرار بگیرند، زیرا تا زمانی که بازار دوباره باز نشود نمی‌توانند بفروشند یا بخرند. این به این معنی است که اگر قیمت بیت کوین یک شبه بیش از حد کاهش یابد، ممکن است پول خود را از دست بدهند و تا روز بعد نتوانند کاری در مورد آن انجام دهند.

وقتی به نمودار رشد احتمالی بیت کوین نگاه می کنیم، سطوح مهمی برای تماشا وجود دارد. سطح پشتیبانی نزدیک به ۵۵۸۱۱ دلار بسیار مهم است. اینجاست که قیمت می‌تواند پایه‌ای قوی پیدا کند تا در طی این اصلاح قیمت از افت متوقف شود. با این حال، اگر این سطح را بشکند و به سمت پایین تر حرکت کند، حمایت بعدی نزدیک به ۴۷,۴۷۶ دلار خواهد بود.

از طرف دیگر، اگر بیت کوین دوباره افزایش یابد و سطح مقاومت در حدود ۶۶۴۲۳ دلار را بشکند، ممکن است به رشد خود ادامه دهد. این نشان می دهد که بیت کوین از افت ناگهانی در حال بهبود است و می تواند به قیمت های بالاتری برسد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا