🚨 اخبار ارز دیجیتال

Arbitrum (ARB) 1.1B توکن را باز می کند، قیمت چگونه واکنش نشان می دهد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پروتکل مقیاس‌پذیری لایه ۲ (L2) مبتنی بر اتریوم Arbitrum (ARB) قرار است بیش از ۱.۱ میلیارد توکن را مطابق با زمان‌بندی واگذاری خود باز کند. با توجه به الف به روز رسانی Arbitrum، از پلتفرم تحلیل رمزنگاری Messari، دقیقاً ۱,۱۱۱,۷۵۰,۰۰۰ ARB یا ۱۱.۲ درصد از کل تخصیص خود را در برنامه های واجد شرایط خود در رویداد تولید توکن (TGE) باز می کند.

بر اساس توزیع کل توکن‌هایی که باید باز شوند، تیم و مشاوران Offchain Labs 673,500,000 توکن ARB به ارزش تقریباً ۶.۷۴ درصد از کل توکن‌های اختصاص داده شده به TGE دریافت خواهند کرد. سرمایه گذاران مرتبط با Offchain Labs 438,250,000 توکن ARB باقی مانده را دریافت خواهند کرد که ۳.۳۸ درصد از کل توکن های اختصاص داده شده به TGE را تشکیل می دهد.

پروتکل Arbitrum از فناوری Optimistic Rollups به عنوان ابزار مقیاس‌پذیری اتریوم استفاده می‌کند. تاکنون، Arbitrum تسلط بی‌نظیری در بازار به ارزش ۴.۰۸۷ میلیارد دلار به ازای هر حجم DEX و ارزش کل قفل شده (TVL) ایجاد کرده است. طبق پیش بینی زمان فعلی، قفل توکن ARB 1.11 میلیاردی قرار است در کمتر از سه ساعت عرضه شود که ۷۶.۶۲ درصد از عرضه ۲.۳۳ میلیارد دلاری در گردش را تشکیل می دهد.

تاثیر قفل توکن ARB بر قیمت

باز کردن توکن یک رویداد نادر در اکوسیستم کریپتو نیست. انتشار باعث افزایش عرضه در گردش سکه مورد نظر خواهد شد و ممکن است ارزش آن را نسبت به قیمت کمی تضعیف کند.

ARB همچنین ممکن است با خطر فروش توسط طرف هایی روبرو شود که می توانند از تخصیص توکن بهره مند شوند. اگر این فروش آغاز شود، می تواند باعث کاهش شدید قیمت ARB شود.

با آشکار شدن این واقعیت بازار، قیمت ARB در حال حاضر سبز است و ۱.۷ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته و به ۱.۹۰ دلار رسیده است. قیمت توکن از ۱.۸۱ دلار به بالاترین حد روزانه ۱.۹۴ دلار افزایش یافت تا عملکرد قیمت ثابت در بازار را نشان دهد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا