اخبار ارز دیجیتال

Aptos Foundation 20 میلیون توکن را به کاربران اولیه تست نت ارسال می کند

طبق گفته این شرکت، 20 میلیون توکن APT برای تقریباً 110235 شرکت کننده واجد شرایط ارسال شده است.

شرکت لایه 1 بلاک چین، بنیاد Aptos، اعلام کرد در 18 اکتبر، ما اعلام کردیم که توکن‌های APT رایگان را به شرکت‌کنندگان اولیه شبکه ارائه می‌کنیم.

این بنیاد به اشتراک گذاشت که تخمین زده می شود 20 میلیون توکن APT، که نشان دهنده 2٪ از کل عرضه اولیه 1 میلیارد APT، به حدود 110235 شرکت کننده واجد شرایط است. ارزش تخمینی توکن های airdropped حدود 200 تا 260 میلیون دلار بر اساس قیمت بازار توکن ها در زمان سقوط بود.

به گفته شرکت بلاک چین، واجد شرایط بودن برای توکن های airdropped بر اساس دو دسته بود: کاربرانی که برنامه آزمایشی مشوق Aptos را تکمیل کردند و کاربرانی که مزرعه برنج Aptos: ZERO Testnet NFT. فقط سازندگان اصلی این NFTها واجد شرایط هستند و مالک فعلی یا ثانویه NFTها نیستند.

این شرکت به اشتراک گذاشت که توکن‌های Aptos فقط از طریق صفحه رسمی انجمن Aptos قابل ادعا هستند و اطلاعات اضافی را می‌توان در ایمیل واجد شرایط بودن ارسال شده توسط شرکت یافت. آنها به کاربران هشدار دادند که بسیار مراقب باشند و فقط به منابع و کانال های رسمی اعتماد کنند تا فریب نخورند.

اولین ایردراپ برای اعضای انجمن بنیاد Aptos در زمانی انجام شد که این پروژه توسط اعضای جامعه رمزنگاری در توییتر بررسی می شد.

مطالب مرتبط: دادگاه تا حدی درخواست Aptos Labs برای رد دعوی یک میلیارد دلاری گلیزر را رد کرد.

پل فیدیکا، توسعه‌دهنده بلاک چین Solana، که گفته می‌شود روی سهامداری Aptos کار می‌کرد، در یک سری توییت‌ها ادعا کرد که این پروژه شامل «Dodgey tokenomics» و «Fake POS» است.

Aptos توسط کارمندان سابق متا Mo Shaikh و Avery Ching ایجاد شد. آنها در پروژه شکست خورده بلاک چین دیم مارک زاکربرگ شرکت داشتند. Diem در فوریه سال جاری منحل شد و متا دارایی های معنوی و سایر دارایی های خود را فروخت.

در ژوئیه، Aptos یک دور سرمایه‌گذاری 150 میلیون دلاری را با همکاری استودیوهای مخاطره‌آمیز FTX Ventures و Jump Crypto با مشارکت اضافی Andreessen Horowitz، Apollo، Franklin Templeton و Circle Ventures تکمیل کرد. به گفته بلومبرگ، دور تامین مالی ارزش استارت آپ را بیش از دو برابر کرد که در ماه مارس به بیش از یک میلیارد دلار رسید.نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا