اخبار ارز دیجیتال

هدست های اپل می توانند معنای حضور در متاورس را دوباره تعریف کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Alyse Sue، رئیس Metaverse در KPMG، معتقد است که فناوری موجود در هدست‌های واقعیت ترکیبی اپل می‌تواند نحوه هدایت و تجربه کاربران در Metaverse را تغییر دهد.

انتشار هدست واقعیت مختلط جدید اپل، Vision Pro، می‌تواند باعث تغییر لرزه‌ای در نحوه تجربه کاربران از Metaverse شود و توسعه‌دهندگان را از انزوای مطلق واقعیت مجازی دور کند.

برخلاف هدست های واقعیت مجازی امروزی که بر غوطه وری کامل تمرکز می کنند، ویژن پرو اپل که در 5 ژوئن معرفی شد، به برنامه ها اجازه می دهد تا در دنیای واقعی قرار بگیرند و به کاربران این امکان را می دهد که “به صورت فیزیکی در فضای خود زندگی کنند.” از نظر فیزیکی آنجا بودند.»

Alyse Su، رئیس KPMG Metaverse در گفتگو با Cointelegraph معتقد است که Vision Pro تمرکز توسعه دهندگان را از دنیای مجازی کاملاً فراگیر تغییر خواهد داد.

این هدست فناوری جدیدی به نام «EyeSight» را معرفی می‌کند که از ترفندهای لنز استفاده می‌کند تا حالات چهره کاربر را برای افراد خارجی طبیعی جلوه دهد. EyeSight همچنین به نمایشگر اجازه می‌دهد تا بسته به اینکه کاربر محتوای فراگیر مصرف می‌کند یا با افراد در دنیای واقعی تعامل دارد، بین نماهای شفاف و مات سوئیچ کند.

او گفت: “با هدست های سنتی و سایر هدست ها، مانعی بین کسانی که آن را می پوشند و کسانی که نمی پوشند وجود دارد. به نظر می رسد در دو دنیای متفاوت هستید.” اکنون موانع بسیار کمی بین افراد وجود دارد که تعامل نسبتاً یکپارچه است.

سو گفت که فناوری ردیابی چشم این شرکت امکانات زیادی دارد و می توان از آن برای ایجاد تجربیات شخصی استفاده کرد.

فناوری ردیابی مردمک چشم اپل با تشخیص وضعیت ذهنی شما بر اساس داده های حرکات چشم و پاسخ مردمک به محرک ها کار می کند. سپس از هوش مصنوعی برای پیش بینی احساسات کاربر استفاده می کند.

سو گفت: “آنها بسیاری از تحقیقات علوم اعصاب و فناوری عصبی را در این هدست گنجانده اند. بخش نادیده گرفته شده، فناوری ردیابی گشاد شدن مردمک چشم بر اساس سال ها تحقیقات عصبی است.”

سو پیش‌بینی کرد که Vision Pro توسعه‌دهندگان را به استفاده از حوزه‌های نوظهور مانند علوم اعصاب و هوش مصنوعی مولد برای ایجاد تجربیات شخصی‌تر و قابل پیش‌بینی‌تر تشویق می‌کند.

پیتر زینگ، بنیانگذار پروژه Transhuman Coin مبتنی بر بلاک چین، همچنین طراحی هدست را به دلیل “یکپارچه شدن با تعاملات طبیعی انسان” ستایش کرد و عملکرد منحصر به فرد ردیابی چشم آن یک پیشرفت بزرگ برای Metaverse است. اشاره کرد که یکی از آنهاست.

با تشخیص گشاد شدن مردمک، هدست به‌عنوان یک رابط کامپیوتری اولیه مغز عمل می‌کند که حس می‌کند چه زمانی چیزی انتخاب می‌شود تا پیش‌بینی کند که کاربر چه فکری می‌کند.»

مربوط: Animoca همچنان در مورد بازی های بلاک چین صعودی است و در انتظار مجوز Metaverse Fund است

از سوی دیگر، در پاسخ به این سوال که آیا Vision Pro می‌تواند در صنعت متاورز متاورز که تقریباً تمام دنیای مجازی مبتنی بر بلاک چین بیش از 90 درصد از توکن‌های اصلی خود را متحمل ضرر می‌شوند، دوباره روی پای خود بازگردد، از سوی دیگر، Xing انتظار زیادی نداشت. ، حداقل نه در کوتاه مدت.

او گفت بعید است که اپل رویکردی غیرمتمرکز را تشویق کند که می تواند “باغ دیواری سودآور” خود را تهدید کند.

در حالی که او و بسیاری دیگر به عدم تمرکز آشکار بازی در عرضه محصولات اشاره کرده اند، همکاری های اخیر بین اپل، دیزنی و مارول منبع خوبی از بازی ها و سایر تجربیات تعاملی است. Xing فکر می کند این امکان وجود دارد.

زینگ معتقد است که این دقیقاً همان چیزی است که متاورس برای حرکت از «دنیای گیمر محور» به جریان اصلی به آن نیاز دارد.

چشم هوش مصنوعی: رزرو سفر با هوش مصنوعی به طرز خنده‌داری بد است، 3 کاربرد عجیب ChatGPT و افزونه‌های رمزنگارینویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا