اخبار ارز دیجیتال

“هر چیزی ممکن است” – همسر جان مک آفی به ادعاهای دروغین مرگ پاسخ می دهد

جانیس مک آفی گفت: زندگی جان مک آفی مملو از جنجال بود و جای تعجب نیست که مرگ او نیز همراه باشد.

همسر جان مک آفی، مبشر ارز دیجیتال و برنامه نویس کامپیوتر، به ادعاهای دوست دختر سابقش مبنی بر اینکه شوهرش مرگ او را جعل کرده و اکنون مخفی است، پاسخ داده است.

جان مک آفی به اتهاماتی از جمله عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ و عدم گزارش درآمد مربوط به ترویج پروژه های ارزهای دیجیتال و کارهای مشاوره ای در انتظار استرداد به ایالات متحده است. در این بین، در ژوئن ۲۰۲۱ در یک سلول زندان اسپانیا درگذشت. ۷۵ ساله که درگذشت. بسیاری از افراد در داخل و خارج از صنعت ارزهای دیجیتال تئوری های توطئه در مورد بازداشت و مرگ او ایجاد کرده اند.

در مستند نتفلیکس «دویدن با شیطان: دنیای وحشی جان مک آفی» که روز چهارشنبه درباره زندگی و مرگ مک آفی منتشر شد، دوست دختر سابقش به نام سامانتا هررا دو هفته پس از گزارش او با یک برنامه نویس رایانه تماس تلفنی دریافت کرد. اخذ شده عبور:

“از تگزاس تماس گرفتم و گفت: “این من هستم، جان، من به مردم پول دادم تا وانمود کنند من مرده ام، اما من نمرده ام. فقط تو.” [the third] فردی خارج از این دنیا که می داند من هنوز زنده ام. سپس از من خواست که با او فرار کنم.

هررا جزئیات بیشتری را در این مستند ارائه نکرد، اما در حال حاضر قادر به تایید مستقل ادعاهای خود نیست. مقامات اسپانیایی مک آفی را از اکتبر ۲۰۲۰ بازداشت کرده بودند، اما او همچنان موضوع اتهامات متعددی در ایالات متحده و خارج از کشور بود. خود مک آفی در نوامبر ۲۰۱۹ عکسی از این خالکوبی را در حساب توییتر خود منتشر کرد و اشاره کرد که ممکن است توسط مقامات آمریکایی مورد هدف قرار گیرد. شگفت زده شدم. ”

جانیس مک آفی در بیانیه‌ای به کوین تلگراف گفت که ادعاهای مستند را جدی نمی‌گیرد.

“ما در مورد جان مک آفی صحبت می کنیم، بنابراین با همه احتمالات، بعید است که او در تگزاس باشد و این موضوع در یک مستند نتفلیکس با جهان به اشتراک گذاشته شود. تگزاس عالی است.” لوکیشن، اما جان در یک اسپانیایی بود. زندان با اتهامات واهی از IRS و SEC، بنابراین من شک دارم که او مخفی شدن در آمریکا را انتخاب کند.

جانیس مک آفی افزود: «زندگی جان مک آفی با بحث و جدل پوشانده شده است و جای تعجب نیست که مرگ او با جنجال همراه باشد».

McAfee، شرکت نرم افزاری که مسئول برنامه آنتی ویروس معروفی است که نام او را بر عهده دارد، اغلب در صنعت ارزهای دیجیتال و رسانه های اصلی خبرساز شده است. در ژوئیه ۲۰۱۷، او ادعا کرد که قیمت بیت کوین (BTC) تا سال ۲۰۲۰ به ۵۰۰۰۰۰ دلار می رسد و ادعا می کند که “می خورد”. [his] او در نهایت به این شرط عمل نکرد و گفت که قیمت دارایی‌های کریپتو تا سال ۲۰۲۱ به ۱ میلیون دلار خواهد رسید.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در اکتبر ۲۰۲۰ شکایتی علیه مک آفی و همکارش جیمی گیل واتسون جونیور به اتهام ترویج طرح عرضه اولیه سکه ارائه کرد. ناحیه جنوبی نیویورک متعاقباً واتسون را مجرم شناخته و مجموعاً ۳۷۵۰۰۰ دلار او را جریمه کرد. کمیسیون SEC بعداً تمام ادعاهای علیه مک آفی را به دلیل مرگ او رد کرد.

مربوط: جانیس مک آفی نمی تواند “داستان خودکشی” را در مورد مرگ جان بپذیرد

مک آفی از اکتبر ۲۰۲۰ تا زمان مرگش در ژوئن ۲۰۲۱ به‌روزرسانی‌های منظمی را از حساب توییتر خود در زندان منتشر می‌کرد. دارایی های رمزنگاری او جانیس مک آفی همچنان به ارسال و بازتوییت اخبار مرتبط برای ۱.۱ میلیون دنبال کننده همسرش ادامه می دهد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا