اخبار ارز دیجیتال

آنتونی هاپکینز NFT ها را در چند دقیقه فروخت: خبرنامه Nifty، 12 تا 18 اکتبر

یات سیو، یکی از بنیانگذاران برندهای Animoca، استدلال کرد که بازی‌های NFT تنها نوک کوه یخ هستند.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه یات سیو، یکی از بنیانگذاران برندهای Animoca، معتقد است که بازی‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) تنها نوک کوه یخ از نظر امکانات هستند. دریابید که چگونه یکی از مدیران کراکن تاکید کرد که NFT ها به اندازه بیت کوین (BTC) مخرب هستند و چگونه موزه های اوکراین از طریق NFT ها میراث فرهنگی کشور را حفظ می کنند. در اخبار دیگر، دریابید که چگونه یک مدیر صنعت استدلال می کند که برندها در مورد محافظت از سرمایه گذاران NFT در برابر تقلب مسئولیت زیادی دارند. آخرین اما نه کم اهمیت، بازیگر بریتانیایی آنتونی هاپکینز مجموعه NFT خود را در عرض چند دقیقه پس از انتشار آن فروخت.

بازی‌های NFT “فقط سطح احتمالات را خراش دادند” – Yat Siu از Animoca

یات سیو، یکی از بنیانگذاران برندهای Animoca تاکید کرد که بازی های NFT فقط سطحی از آنچه در فضا امکان پذیر است هستند. مدیران بر این باورند که اشکال جدیدی از بازی در نتیجه ویژگی‌های خاص NFT مانند مالکیت دیجیتال ایجاد خواهد شد.

در مصاحبه ای با Cointelegraph، یکی از بنیانگذاران Animoca Brands، حملات بالقوه NFT ها به تلفن های همراه را برجسته کرد. به گفته سیو، تلفن های همراه و هوش مصنوعی می توانند نقش زیادی در توسعه بازی های NFT ایفا کنند.

به خواندن ادامه دهید…

NFT ها به همان اندازه که بیت کوین 10 سال پیش – مدیران کراکن – مخل بود، مخرب خواهند بود

جاناتون میلر، یکی از مدیران صرافی کریپتو کراکن، NFTها را از نظر قدرت مخرب آنها با بیت کوین مقایسه کرد. به گفته میلر، صرافی ها در مورد NFT ها صعودی هستند و به قابلیت های نوآورانه آنها اعتقاد دارند.

میلر در مصاحبه ای با کوین تلگراف، علیرغم فعالیت کم NFT در ماه های اخیر، علائم مثبتی را در سطح سازمانی برجسته کرد. به گفته مدیران، فضای NFT ممکن است در نهایت تثبیت شود و به تدریج رشد کند.

به خواندن ادامه دهید…

موزه اوکراین برای حفظ هنر و میراث فرهنگی از طریق حراج NFT

موزه خارکف اعلام کرد که مجموعه NFT خود را با هدف حفظ میراث فرهنگی اوکراین افتتاح کرده است. این مجموعه با نام هنر بدون مرز در بازار NFT بایننس موجود است.

خارکف، شهری که تحت تاثیر درگیری های مداوم با روسیه قرار گرفته است، می تواند فرهنگ خود را با تبدیل آثار موزه ای به NFT حفظ کند. در حال حاضر آثاری از آلبرشت دورر، گئورگ یاکوب یوهان ون اوس، ایوان آیوازوفسکی، سیمون دوولیگر و … قبلاً به NFT تبدیل شده و به صورت مجموعه منتشر شده است.

به خواندن ادامه دهید…

مدیران صنعت توضیح می دهند که چرا پیشگیری از تقلب NFT به برندها بستگی دارد نه بازارها

مدیران صنعت استدلال می کنند که برندهایی که NFT صادر می کنند نسبت به بازارهای NFT در مورد حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت بیشتری دارند. یواو کرن، مدیر عامل برندشیلد، در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که برندهایی که NFT صادر می کنند باید در حفاظت از سرمایه گذاران در برابر تقلب فعال باشند.

مدیران اجرایی استدلال کردند که برندها باید ابتدا برای محافظت از مشتریان خود در تمام پلتفرم ها اقدام کنند. مدیر عامل شرکت گفت که برندها باید پیامدهای قانونی را نیز در هنگام سوء استفاده از تصویر خود در نظر داشته باشند.

به خواندن ادامه دهید…

آنتونی هاپکینز، برنده جایزه اسکار، مجموعه NFT را در چند دقیقه فروخت

سر آنتونی هاپکینز بازیگر بریتانیایی اولین مجموعه NFT خود به نام مجموعه ابدی را در کمتر از 10 دقیقه فروخت. Orange Comet، شریک این بازیگر در ایجاد NFTها، ادعا کرد که کاهش NFT سریعترین فروش در تاریخ بازار NFT OpenSea بوده است. به مناسبت انتشار مجموعه NFT، هاپکینز در توییتر از حمایت هوادارانش تشکر کرد.

NFT با الهام از بازی بازیگران شامل آثار هنری از 1000 فیلم است. به غیر از هنر، تصاویر NFT مزایای دیگری مانند دریافت کتاب های امضا شده و تعامل با بازیگران از طریق تماس های زوم دارند.

به خواندن ادامه دهید…

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا