اخبار ارز دیجیتال

یکی دیگر از مالکان بزرگ ETF بیت کوین فاش شد

فهرست

  • بیش از ۱۰۰ میلیون دلار ورودی
  • بیت کوین از ۶۵۰۰۰ دلار فراتر رفت

به گفته اریک بالچوناس، مدیر ارشد ETF در بلومبرگ، شرکت مشاوره سرمایه گذاری Pine Ridge Advisers. ظاهر شد یکی دیگر از دارندگان عمده ETF بیت کوین.

این شرکت ۲۰۵ میلیون دلار سهام بیت کوین ETF را از ناشرانی مانند IBIT BlackRock، IBIT Fidelity و Bitwise Bitwise خریداری کرده است. شایان ذکر است که مجموع ۲۳ درصد از کل دارایی های تحت مدیریت را تشکیل می دهد.

بیش از ۱۰۰ میلیون دلار ورودی

ETF بیت کوین ARK 21Shares، معروف به ARKB، در روز سه شنبه موفق به ثبت ۱۳۳.۱ میلیون دلار شد.

FBTC Fidelity و Invesco Galaxy Bitcoin ETF (BTCO) ورودی نسبتاً متوسطی (به ترتیب ۸.۱ و ۵.۵ دلار) ثبت کردند. در همین حال، IBIT BlackRock و BITB Bitwise دیروز شاهد ورود صفر بودند.

اما پس از یک دوره ورود کوتاه، GBTC Grayscale یک بار دیگر در روز سه شنبه خروجی قابل توجهی را ثبت کرد و بیش از ۵۰ میلیون دلار از دست داد.

بیت کوین از ۶۵۰۰۰ دلار فراتر رفت

بزرگترین ارز دیجیتال در حال حاضر نشانه هایی از افزایش پذیرش جریان اصلی را مشاهده می کند. روز سه شنبه، هیئت سرمایه گذاری ایالت ویسکانسین (SWIB) اعلام کرد که تقریباً ۱۰۰ میلیون دلار سهام در IBIT بلک راک خریداری کرده است. بانک های بزرگی مانند Edmond de Rothschild (سوئیس) و Wells Fargo نیز به گروه بیت کوین پیوستند.

اوایل امروز، قیمت بیت کوین پس از آخرین گزارش CPI ایالات متحده که مطابق با انتظارات تحلیلگران بود، توانست از سطح ۶۵۰۰۰ دلار عبور کند.

انتظار می‌رود که لفاظی‌های پذیرش شرکت‌ها و انتظارات کاهش چندگانه نرخ بهره، کاتالیزور اصلی افزایش در سال جاری باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا