اخبار ارز دیجیتال

گزارش: برندهای Animoca هدف صندوق Metaverse را به 800 میلیون دلار کاهش می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت در نوامبر 2022 اعلام کرد که در حال کار بر روی یک صندوق سرمایه گذاری جدید Animoca با هدف 2 میلیارد دلار است، اما این هدف را در ژانویه 2023 به نصف کاهش داد.

رویترز به نقل از منابع آگاه گزارش داد که Animoca Brands مستقر در هنگ کنگ، توسعه دهنده فناوری بازی های بلاک چین، هدف صندوق Metaverse خود را 20 درصد دیگر کاهش داده و به 800 میلیون دلار رسانده است.

طبق گزارش ها، شرکت فناوری بازی های بلاک چین به دلیل نوسانات در بخش کریپتو، هدف یک میلیارد دلاری خود را کاهش داده است. این شرکت قبلاً اعلام کرده بود که در نوامبر 2022 روی یک صندوق سرمایه جدید با هدف 2 میلیارد دلار کار می کند، اما این هدف را به نصف کاهش داد و در ژانویه 2023 به یک میلیارد دلار رساند.

در توسعه اخیر، افرادی که با این موضوع آشنا هستند به اشتراک گذاشتند که این شرکت دوباره هدف خود را با 20 درصد کاهش به 800 میلیون دلار رسانده است. رویترز گفت این منبع مجاز به صحبت با رسانه ها نیست و نمی خواهد نامش فاش شود.

پس از دور تأمین مالی تحت رهبری Temasek در ژوئیه 2022، Animoca که قبلاً حدود 6 میلیارد دلار ارزش داشت، طبق گزارشات ارزش بازار به زیر 2 میلیارد دلار کاهش یافته است و سهام آن در بازار ثانویه معامله می شود. با ارزش نسبتاً پایین معامله می شود.

کاهش اهداف تامین مالی و کاهش ارزش ها نشان دهنده تغییر در احساسات به سمت صنعت کریپتو است. پس از رسوایی هایی از فروپاشی FTX تا ورشکستگی چندین وام دهنده رمزنگاری، هیجان در مورد چنین فناوری کاهش یافته است.

مرتبط: مدیر عامل برندهای Animoca می‌گوید که GameFi به انتخاب‌های گسترده‌تری برای تولید نیاز دارد

بر اساس گزارش نزدک، برند انیموکا به عنوان پرهزینه ترین توسعه دهنده متاورس در سال 2022 معرفی شد. بر اساس این گزارش، انیموکا با بستن 15 معامله و دریافت بیش از 564 میلیون دلار بودجه، بیشترین معاملات متاورس را در سال 2022 انجام داد.

Animoca، یک بازیگر برجسته در صنعت متاورس، اکثریت سهام یکی از پلتفرم‌های پیشرو متاورس به نام The Sandbox را دارد. جدای از این سرمایه گذاری، این شرکت فعالانه در توسعه توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و GameFi مشارکت دارد. به گفته Yat Siu، یکی از بنیانگذاران Animoca، انتظار می رود که GameFi به یکی از دروازه های اصلی دسترسی عموم مردم به متاورس تبدیل شود.

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا