اخبار ارز دیجیتال

برندهای Animoca با خرید برنامه‌نویس MotoGP Mobile به خرید ادامه می‌دهند

این شرکت اخیراً پس از انجام چندین دور سرمایه گذاری چند میلیون دلاری با سرمایه گذارانی مانند Temasek، از خرید WePlay Media خبر داد.

Animoca Brands، یکی از پیشروترین توسعه دهندگان دارایی دیجیتال Web3، خرید عمده دیگری را برای پیوستن به مجموعه رو به رشد زیرمجموعه های بازی خود اعلام کرده است.

در ۱۶ سپتامبر، این شرکت اعلام کرد که WePlay Media، خالقان بازی محبوب بلاک چین MotoGP Championship Quest را خریداری کرده است.

Graeme Warring، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل WePlay Media و یکی از خالقان MotoGP، گفت که این خرید یک پیشرفت هیجان انگیز برای هر دو شرکت است زیرا آنها دسترسی خود را به علاقه مندان به موتورسیکلت در سراسر جهان گسترش می دهند.

Animoka Brands توانایی دستیابی به صدها میلیون کاربر در رشد اصلی را دارد، پایگاه هواداران ورزش را افزایش می دهد و فرصت های تعامل برای سوارکاران، تیم ها و حامیان مالی ایجاد می کند.

به طور مشابه، Yat Siu، یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی Animoca Brands، تاکید کرد که خرید MotoGP و سایر بازی‌های مرتبط با موتوراسپرت تحت Animoca می‌تواند منجر به افزایش تعامل شود.

مربوط: گیمرها سرگرمی می خواهند، نه یک Grindfest برای توکن ها – یکی از شرکت های تابعه Animoca

طبق آخرین نظرسنجی جهانی طرفداران MotoGP، جامعه MotoGP سطح بالایی از تعامل و علاقه به شرکت در بازی های رقابتی موبایلی به طور منظم دارد. ۷۹ درصد از کل پاسخ دهندگان ۱۶ تا ۲۴ ساله به صورت هفتگی در بازی های رقابتی شرکت می کنند و ۵۴ درصد از طرفداران در منطقه آسیا و اقیانوسیه مستقر هستند.

Animoca نشان داده است که در حال سرمایه‌گذاری هنگفتی در توسعه بخش بازی‌های موتورسواری است زیرا اکوسیستم پاداش مبتنی بر REVV و برنامه NFT را در بازی MotoGP معرفی کرده است.

در آوریل سال جاری، انیموکا Eden Games، سازندگان Gear.Club، سری Test Drive و دیگر بازی‌های محبوب مسابقه‌ای را نیز خریداری کرد.

در ماه آگوست، شرکت زیرمجموعه انیموکا، Grease Monkey Games بودجه ای برای توسعه یک بازی موتوراسپرت مبتنی بر بلاک چین، Torque Drift 2 دریافت کرد.

این آخرین توسعه خرید پس از دور موفقیت آمیز سرمایه گذاری ۱۱۰ میلیون دلاری Animoca به رهبری Temasek در ۸ سپتامبر انجام شد و پس از آن اعلام کرد که قصد دارد خریدهای استراتژیک بیشتری انجام دهد. Sandbox، Axie Infinity، SkyMavis، DapperLabs و دیگران در حال سرمایه گذاری در فضای Web3 هستند. .

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا