اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار آنکوریج، رگولاتور ایالات متحده: شفافیت چیزی است که ما می خواهیم

به گفته دیوگو مونیکا، وقتی صحبت از مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال در ایالات متحده می شود، “15 تنظیم کننده مختلف” وجود دارد و “اساساً نامشخص است”.

دیوگو مونیکا، یکی از بنیانگذاران و رئیس Anchorage Digital، خواستار شفافیت در مورد مقررات ایالات متحده شده است، اما سیاسی شدن فناوری Web3 و فقدان تلاش هماهنگ صنعت، مقررات را نامشخص گذاشته است. می گوید که این مقررات باقی خواهد ماند.

مونیکا در گفتگو با کوین تلگراف پیش از گسترش این شرکت در بازار آسیا، گفت که تجربیات رگولاتورهای سنگاپور و ایالات متحده در شب و روز است.

«سنگاپور، واقعاً هوای تازه است […] مونیکا گفت که داشتن یک تنظیم کننده بسیار متفاوت است، و افزود که بانک مرکزی کشور، اداره پولی سنگاپور (MAS)، صرف نظر از نوع دارایی، «در مورد همه چیز صحبت می کند».

در حالی که در ایالات متحده است، او معتقد است که “اساساً هیچ وضوحی وجود ندارد” با اطلاعات کمی در مورد مکان دارایی ها از نظر قانونی مناسب است، و حتی اگر شرکت ها قوانین حاکم بر دارایی های خود را درک کنند، “من تعداد کمی از تنظیم کننده ها را می شناسم که در واقع باید درگیر شوند.” او اضافه کرد.

ما 15 تنظیم کننده مختلف داریم که همه در معرض دید عموم برای کنترل صنعت مبارزه می کنند و اظهارات متناقضی ارائه می کنند.

مونیکا گفت که ایالات متحده وب 3 را به یک موضوع حزبی تبدیل کرده است، فناوری را سیاسی کرده و آن را به عنوان جناح چپ یا راست طبقه بندی کرده است. [about the] فن آوری. “

“من نمی دانم چگونه این کار را انجام دادیم، اما باید دو حزبی باشد. نباید “آبی” یا “قرمز” باشد، در مورد بیت کوین باید “طلا” باشد، درست است؟ طلای دیجیتال”. اون رنگ باشه “

او معتقد است که فقدان یک “رویکرد متمرکز و هماهنگ” در ارتباط با جنبه های خاصی مانند پیام های محیطی، اجتماعی و حاکمیت شرکتی (ESG) در این صنعت نقش دارد. مسئله.

مونیکا با اشاره به سرکوب افراد مشهوری که ارزهای رمزنگاری شده را تبلیغ می‌کنند از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اضافه کرد: «البته، بسیاری از خطاهای غیرقابل اجرا وجود دارد.

مربوط: گزارش: رمزگذاری و تمرکززدایی می تواند بر رأی دهندگان در انتخابات میان دوره ای 2022 ایالات متحده تأثیر بگذارد

او همچنین به فروپاشی اکوسیستم Terra اشاره کرد و اینکه چگونه این صنعت از قبل باید خود را تنظیم می کرد و با بیان صریح تر در مورد اینکه یک سکه از نظر الگوریتمی پایدار چیست، اشاره کرد.

بسیاری از مردم این را می‌دانستند. کد منبع باز بود. همه ما می‌دانستیم چه خبر است. من توانستم به آن برسم.

مونیکا معتقد است که مردم در یک الگوی فکری “قرار یافته اند” که “چیزها بالا می روند، همه چیز بهتر می شود” و اضافه می کند که اکنون “ما داریم بهای آن را می پردازیم”.

Anchorage زیرساختی را فراهم می‌کند که مؤسسات را قادر می‌سازد تا دارایی‌های دیجیتالی و سایر خدمات مرتبط با Web3 را ذخیره، مبادله و به اشتراک بگذارند. در ژانویه 2021، ما اولین شرکت رمزنگاری در ایالات متحده هستیم که مجوز بانکداری رمزنگاری ملی را دریافت می کنیم.

نویسنده: Jesse Coghlan

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا