اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Anchorage با گسترش آن به آسیا «فرصت های زیادی» می بیند

Anchorage Digital برنامه‌های خود را برای گسترش به بازار ارزهای دیجیتال آسیایی نشان داده است و یکی از بنیانگذاران آن Diigo Monica می‌گوید سنگاپور تنها نقطه شروع است.

دیوگو مونیکا، یکی از بنیانگذاران و رئیس Anchorage Digital، معتقد است که فرصت فوق‌العاده‌ای برای سرمایه‌گذاران نهادی در آسیا وجود دارد، زیرا ارائه‌دهنده زیرساخت دارایی دیجیتال در حال برنامه‌ریزی برای آوردن پلتفرم خود به منطقه در ۵ اکتبر است.

مونیکا به کوین تلگراف گفت که این شرکت سنگاپور را به عنوان «نقطه جهشی» به بازار آسیایی انتخاب کرد زیرا به مرکزی برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال تبدیل شده است و یک محیط نظارتی قوی دارد. انکوریج در حال حاضر در حال درخواست به مرجع پولی سنگاپور (MAS)، بانک مرکزی ایالت شهر است.

“این در مورد رمزنگاری دوستانه و قرار گرفتن در موقعیتی است که شرکت ها می خواهند تجارت کنند.

با این حال، مونیکا پس از صحبت با رگولاتورها گفت، او همچنین “فرصت های زیادی” را در بازارهای ارزهای دیجیتال تایلند، اندونزی، ژاپن و کره جنوبی می بیند.

مونیکا گفت: «در حال حاضر استراتژی ما در سنگاپور تنظیم شده است، زیرا سنگاپور توسط همه تنظیم‌کننده‌های دیگر به عنوان یک مکان عالی شناخته شده است. شگفت انگیز،” او افزود.

Anchorage زیرساخت مورد استفاده موسسات مالی را برای فعال کردن ذخیره دارایی های دیجیتال، تبادل، سهام و سایر خدمات مرتبط با Web3 فراهم می کند.

با این حال، مونیکا گفت که سرمایه گذاران نهادی آسیایی پس از فروپاشی اکوسیستم Terra، رویکرد خود را نسبت به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال تغییر دادند.

او گفت که تا همین اواخر، موسسات مستقر در آسیا به ندرت به امنیت دارایی اهمیت می دادند و تمایل داشتند بیشتر بر عملکرد محصول تمرکز کنند. با این حال، در پی فروپاشی و رکود ناشی از آن در بازار ارزهای دیجیتال، تمرکز بر مقررات، مدیریت ریسک و تداوم کسب و کار معطوف شده است.

من در حال حاضر درباره ورشکستگی صحبت می کنم، چه دارایی های آنها در آستانه ورشکستگی باشد، چه در ترازنامه شما. […] اما یک سال پیش کسی از من در مورد ورشکستگی نپرسید. یک سال پیش همه از من در مورد DeFi و این چیزها می پرسیدند. ”

به گفته مونیکا، Anchorage در حال حاضر تیمی در سنگاپور دارد که مشتریان آن در منطقه حدود ۱۰٪ از تجارت آن را تشکیل می دهند. او انتظار دارد که طی ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده به ۲۵ درصد افزایش یابد.

او گفت که بازار نزولی زمان مناسبی برای به دست آوردن جای پایی و ایجاد روابط با تنظیم‌کننده‌ها است و توانایی جذب مشتریان با سابقه را نشان می‌دهد «نه فقط گردشگران به فضا».

به شما به عنوان یک رهبر و حتی در بازار نزولی، به عنوان مردمی بسط و اعتقاد دیده می‌شوید.»

مربوط: خیابان ایالتی: سرمایه‌گذاران نهادی از زمستان رمزنگاری‌شده بی‌میل شده‌اند

حواله های برون مرزی و استقراض رایج ترین موارد استفاده از ارزهای دیجیتال است که مونیکا در منطقه شاهد آن است. او همچنین گفت که ماینینگ نه تنها برای بیت‌کوین (BTC)، بلکه برای شرکت‌هایی که اعتبارسنجی‌های اثبات سهام را اجرا می‌کنند، مورد استفاده رایج است.

در مورد آینده، بر روی استیبل کوین‌ها و اجزای زیرساختی تمرکز خواهد کرد که به موارد استفاده از آن دارایی‌ها خدمت می‌کنند، و همچنین «چند شرکت سنتی بسیار بزرگ» که از فناوری خود برای ارائه خدمات استفاده می‌کنند. اعلام قریب‌الوقوع است.

نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا