اخبار ارز دیجیتال

در بحبوحه زمستان کریپتو، Nexo یک برنامه بازخرید 50 میلیون دلاری دیگر را انجام می دهد

وام دهندگان بیت کوین برای مشاوره در مورد چگونگی به دست آوردن شرکت های رمزنگاری مضطرب در میان بازار نزولی به سیتی گروپ مراجعه کرده اند.

پلتفرم وام‌دهی کریپتو Nexo برنامه بازخرید خود را افزایش داده است و به شرکت‌ها آزادی خرید توکن‌های بومی را برای پرداخت سود بیشتر یا سرمایه‌گذاری استراتژیک در آینده می‌دهد.

روز سه‌شنبه، Nexo فاش کرد که هیئت مدیره آن متعهد شده است 50 میلیون دلار اضافی را برای بازپرداخت 100 میلیون دلاری این شرکت که در نوامبر 2021 آغاز می‌شود، بازپرداخت کند. بازار آزاد.

NEXO ارز رمزنگاری شده بومی این پلتفرم است که به کاربران امکان می‌دهد سود کسب کنند و با نرخ بهره پایین‌تر وام بگیرند. بر اساس وب سایت Nexo، این توکن در حال حاضر دارای ارزش بازار 563.6 میلیون دلار و حجم معاملات 24 ساعته 46.7 میلیون دلار است.

نمودار ارزش بازار NEXO. منبع: CoinMarketCap.

این شرکت گفت که برنامه بازخرید خود را برای نشان دادن “موقعیت نقدینگی جامد” و تمایل خود برای سرمایه گذاری در جامعه افزایش داده است. این ابتکار به مدت 6 ماه اجرا خواهد شد و همه توکن‌ها مشروط به یک دوره 12 ماهه بازخرید می‌شوند. این شرکت می‌گوید: پس از انقضای دوره تخصیص، توکن‌های خریداری‌شده می‌توانند برای پرداخت سود روزانه از طریق توکن‌های NEXO یا سرمایه‌گذاری استراتژیک «از طریق ادغام توکن‌ها» استفاده شوند.

Nexo که مشتاق نشان دادن قدرت مالی خود در میان بازار نزولی است، به دنبال مشاوره از سیتی گروپ در مورد بهترین روش برای به دست آوردن شرکت‌های ارزهای دیجیتال مضطرب است. در حالی که کل صنعت کریپتو در اثر انفجار اکوسیستم Terra در حال تکان است، شرکت های مالی متمرکز مانند سلسیوس، وویجر دیجیتال و بلاک فای با بزرگترین ضربه مواجه هستند.

مربوط: “کمپین افترا”: Nexo به اتهامات مربوط به سرقت کمک های مالی و جمع آوری وجوه از خیریه ها پاسخ می دهد

بازار ارزهای دیجیتال بی ثبات است و بیت کوین (BTC) همبستگی قوی با سهام سنتی نشان می دهد. برخی از تحلیلگران نگرانند که این همبستگی قوی بتواند جرقه فروش دیگری از دارایی های دیجیتالی را به همراه داشته باشد.

نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا