اخبار ارز دیجیتال

شماره مجازی آمریکا چیست و چه کاربردهایی دارد؟

اگر برای گیمینگ، رمزارزها، تجارات یا سایر ارتباطات به شماره ی آمریکا نیاز دارید تهیه آن به سادگی میسر است. داشتن یک سیمکارت آمریکایی می تواند فعالیت در اپلیکیشن ها را ساده کند. جالب است بدانید که شماره مجازی آمریکا می تواند همه امکاناتی که سیم کارت های واقعی آمریکا دارند برای افراد غیر آمریکایی فراهم کند. از مزایای آن وریفای در سرویس ها و دسترسی به شماره بین المللی معتبر است. نامبرلند شماره مجازی آمریکا را در سه نوع عادی، اجاره ای و دائمی در دسترس شما قرار می دهد.

شماره آمریکا چه ویژگی هایی دارد؟

آمریکا همان کشوری است که اولین بار تلفن در آن اختراع شد به همین دلیل پیش شماره ای خاص و منحصر به فرد (001) کد تماس آمریکا است. شاید همین شماره به شما توضیح دهد که این کشور در ارتباطات تلفنی از اولین ها است.

پیش شماره 1 مختص قاره آمریکای شمالی و کشورهای آمریکا و کانادا است. شماره آمریکایی برای خود آمریکایی ها و حتی غیر آمریکایی ها امری ضروری می باشد به خصوص برای کسانی که مشغول تجارت های بین‌المللی هستند. برای اخذ این سیمکارت شما بیش از هر چیزی به مدارک هویتی تایید شده نیاز دارید. دسترسی به این مدارک هویتی تایید شده برای غیر آمریکایی ها به سادگی میسر نمی باشد و برای ایرانی ها سخت تر از جاهای دیگر دنیا هم هست.

سیم کارت های فیزیکی آمریکایی از دو شبکه معروف AT&T  و T Mobile تهیه می شوند این سیمکارت ها هم در دسترس شهروندان آمریکایی است و هم در دسترس گردشگرانی که از آمریکا بازدید می کنند قرار می گیرد.  تحویل سیمکارت توسط این شبکه ها رایگان است و پشتیبانی 24 ساعته را در صورت وجود مشکل انجام می دهند.

آمریکا از پیشگامان سیم کارت الکتریکی در جهان یا همان esim   هم است. سیمکارت‌های الکترونیکی را نباید با سیمکارت های مجازی اشتباه گرفت. به اختصار می توان گفت Esim  تراشه ای است که قابلیت قرار گرفتن در دستگاه های شما را دارد.

نوع دیگری از شماره هایی که با پیش شماره آمریکا در بازار جهان عرضه می شود. شماره ی مجازی آمریکا است که بحث اصلی ما هم در این مقاله در مورد این دست از شماره ها می باشد.

مزایای شماره‌های مجازی

برای افراد غیر بومی تهیه سیمکارت فیزیکی یا esim  کشورهای دیگر سخت است. اما در جهان امروز، در این دهکده جهانی که همه با هم ارتباط دارند تهیه سیمکارت های کشورهای دیگر امری ضروری و اجتناب ناپذیر به نظر می آید.

اما به دست آوردن مدارک هویتی، خرید، ثبت و حفظ سیمکارت های کشورهای دیگر امری زمانبر و هزینه بر است که بسیاری از افراد عادی یا شرکت های تازه تاسیس به سادگی از پس آن بر نمی آیند.

از طرفی بسیاری از کاربران سیمکارت ها تمایل دارند ناشناخته بمانند به خصوص آن دسته از افرادی که در فضای مجازی و در اپلیکیشن‌ها ثبت نام می کنند. این گروه از افراد می توانند برای عدم شناسایی روی شماره‌های مجازی حساب کنند.

مزیت دیگر آن است که گاهی کاربران سیم کارت ها به خصوص افراد غیر بومی نیاز ندارند از همه ویژگی های سیمکارت استفاده کنند. شاید آن ها فقط به یک عضویت ساده در تلگرام، واتس اپ، یوتیوب و … نیاز داشته باشند.

برای آنها فقط یک کد فعالسازی کافیست. به همین دلیل یک شماره مجازی یک بار مصرف کار آنها را راه می اندازد.مزیت دیگر شماره های مجازی در قیمت آن است شما به واسطه شماره مجازی از هزینه های ماهانه نظیر شارژ و آبونمان بی نیاز می شوید. به همین دلیل تریدرها، گیمرها، افرادی که با خارج از ایران داد و ستد دارند، دانشجویان تجار و … از مشتریان شماره های مجازی هستند.اما چرا شماره مجازی آمریکا را پیشنهاد می کنیم و این شماره چه مزایایی دارد.

مزایای شماره آمریکا

اینجا باید پاسخ یک سوال اساسی را بدهیم. اصلا چرا آمریکا؟ در پاسخ به این سوال دو مزیت را می توان گفت. اول ویژگی های کشور و دوم ویژگی های شماره مجازی آمریکا.

آمریکا بزرگترین اقتصاد جهان است. همچنین میزبان سرمایه گذاران بین المللی بوده و یکی از مقاصد محبوب برای شرکت های چند ملیتی می باشد. حتی بسیاری از شرکت های غیر آمریکایی برای مسائل فنی، تجاری یا رسانه ای به شماره های آمریکایی و به خصوص شماره مجازی آمریکا نیاز دارند.

کاربران اینترنت یا تکنولوژی های مدرن نام سیلیکون ولی را شنیده اند. مرکزی که از دل آن استارت آپ هایی به وجود آمد که بعدها جهان را متحول کردند و اکثر آنان هم در حوزه اینترنت فعالیت می کردند. شرکت هایی نظیر گوگل، شرکت متا(فیسبوک سابق)، اپل و … از آمریکا کار خود را شروع کردند. به همین سبب داشتن شماره مجازی آمریکا باعث می شود شما ساده تر و راحت تر از امکانات این دست اپلیکیشن ها استفاده کنید.

موضوع دیگر اعتبار شماره است. برخی از کشورها به دلیل سابقه بیشتر و ایمن تر در فعالیت های تجاری اعتبار بیشتری برای خود کسب کردند و در بیزینس به آنها بیشتر اعتماد شده است. به همین دلیل شماره های مجازی آمریکا جز شماره های معتبر هستند و کمتر اپلیکیشن های ارتباطی به آنها مشکوک می شوند. از این رو احتمال مسدودی یا چیزهایی شبیه این با این شماره ها کاهش می یابد.

همچنین در ادامه توضیح خواهیم داد که آمریکا تنها کشوری است که شماره دائمی دارد و در صورت رعایت قوانین آن این شماره مادام العمر خواهد بود و نیازی به خرید مجدد ندارد.

انواع شماره مجازی آمریکا

همانطور که پیشتر توضیح داده شد نامبرلند شماره مجازی آمریکا را به سه شکل شماره عادی، شماره های اجاره ای و شماره دائمی آمریکا عرضه می کند.

خرید شماره مجازی امریکا

شماره مجازی آمریکا نوع عادی: آمریکا یکی از صد ها کشوری است که شماره عادی آن توسط نامبرلند عرضه می شود. شماره عادی یک بار مصرف می باشد. منظور از یکبار مصرف این است که تنها یکبار کد فعالسازی به آن داده می شود.(و اگر از آن استفاده نکنید یا پس از استفاده اپلیکیشن آن را حذف کنید دیگر شماره به درد شما نمی خورد) از دیگرسو این شماره عادی فقط به یک سرویس تعلق دارد.(یعنی با یک شماره مجازی آمریکا فقط در تلگرام می توانید ثبت نام کنید و اگر بخواهید با شماره مجازی به یوتیوب یا دیسکورد بروید باید یک شماره عادی جدید بگیرید)

شماره مجازی آمریکا نوع اجاره ای

شماره اجاره ای همانطور که از نامش پیداست برای مدتی در اختیار شما قرار می گیرد و بعد از آن مدت منقضی می شود. البته این شماره قابلیت تمدید هم دارند هر چند که این تمدید باید پیش از انقضا انجام گیرد.شماره های اجاره ای به دو شکل نا محدود و شماره مختص سرویس در نامبرلند عرضه می شود.

شماره اجاره ای نا محدود:

از این شماره ها می توان در سرویس های متعددی استفاده کرد و به سرویس خاص تعلق ندارند

شماره اجاره ای مختص سرویس:

این دست شماره های اجاره ای فقط برای یک سرویس خاص کار می کنند. مثلا می تواند یکی از آن ها را برای تلگرام خریداری کنید و اگر قصد دارید برای سرویس دیگری استفاده کنید باید یک خط جدید بخرید.

شماره مجازی آمریکا (دائمی)

در حال حاضر پیش شماره آمریکا تنها پیش شماره ای در جهان است که قابلیت عرضه دائمی را دارد. یعنی هر شماره مجازی دائمی متعلق به آمریکا است. نامبرلند شماره های مجازی دائمی را به سه صورت شماره های رند، نیمه رند و غیر رند عرضه می کند.

اپراتورهای عرضه کننده

اپراتورها همان کسانی هستند که شماره های مجازی را در دسترش شما قرار می دهند. اپراتورها ویژگی های یکسانی ندارند نوع خدماتی که به مشتری هم می دهند یک شکل نیست. نامبرلند اپراتورها را از طریق شماره جدا کرده است. شما اگر به شماره کوچکی که کنار اسم کشور قرار گرفته است نگاه کنید.متوجه اپراتور عرضه کننده می شوید.

نکات لازم به هنگام استفاده از شماره مجازی دائمی آمریکا

شماره دائم آمریکا روی سرویس های گوگل کارایی ندارد یعنی شما نمی توانید از طریق آن برای جی میل، یوتیوب و سایر سرویس های تحت گوگل ثبت نام کنید.

همچنین شماره های مجازی آمریکا شبیه سیمکارت های ایرانسل هستند. یعنی اگر با آن تماس نگیرید منقضی می شوند. بنابراین هر شصت روز یکبار با یک شماره آمریکایی تماس بگیرید. اگر شماره آمریکایی نمی شناسید می توانید از لیست شماره های موجود در نامبر لند استفاده کنید و یک تماس در حد بوق خوردن را حتما انجام دهید.

مزایای شماره آمریکا برای ایرانی ها

امروزه هم به دلیل قوانین کشور و هم به دلیل تحریم ها یا محدودیت هایی که خود اپلیکیشن ها برای مخاطبین ایرانی ایجاد کرده اند ما به راهی برای دور زدن این محدودیت ها نیاز داریم. شماره مجازی آمریکا راه خوبی برای دور زدن این محدودیت ها است.

از طریق شماره مجازی کشورها ما می‌توانیم در اپلیکیشن های بیشتری ثبت نام کنیم. می‌توانیم حساب paypal برای خود باز کنیم که برای تراکنش ها و داد و ستدها بسیار برای ما مفید است. می‌توانیم در شبکه های اجتماعی به فعالیت شخصی و تجاری بپردازیم. می‌توانیم به خدمات مختلف سایت های سرگرمی دسترسی داشته باشیم. و بسیاری از محصولات سینمایی یا موسیقایی را از طریق اپلیکیشن های مرجعی نظیر Netflix  به دست آوریم. گیمرها می توانند به راحتی در دیسکورد ثبت نام کنند. در این میان شماره مجازی کشورهای معتبر فایده بیشتری برای ما دارد که شماره مجازی آمریکا در بین همین شماره های مجازی معتبر جای دارد.

چگونه در ایران شماره مجازی آمریکا را به دست آورم؟

امروزه کشورهای مختلفی در جهان از طریق اپراتورهای خودشان شماره های مجازی را عرضه می کنند. نامبرلند از طریق ارتباط با اپراتورهای این کشورها این شماره های مجازی را در دسترس مخاطبین ایرانی قرار می دهد. کاربران ایرانی می توانند از طریق کارت بانکی خودشان و از درگاه اینترنتی شاپرک و به واسطه نامبرلند به اپراتورهای بین المللی دسترسی پیدا کنند. اکنون اکثر کشورهای جهان از طریق اپراتورهایشان این شماره های مجازی را عرضه می کنند. از شرق تا غرب از چین تا آمریکا، از آفریقا تا آسیا و…

یکی از کشورهایی که از طریق اپراتورها شماره مجازی خود را روانه بازار می کند ایالات متحده آمریکا است که از طریق واسطه شماره مجازی آمریکا در دسترس مخاطب ایرانی قرار می گیرد.

سخن آخر

هیچ محدودیتی دائمی نیست، محدودیت را می توان شکست. اگر تمایل دارید به دنیای روز دسترسی داشته باشید و از تحولات دنیا عقب نمانید خود را درگیر محدودیت ها نکنید. دنبال راهی بروید که به همه‌‌ی چیز ها دسترسی داشته باشید. شماره مجازی آمریکا به کار شما در رفع محدودیت ها کمک می کند و دسترسی به شماره مجازی آمریکا در ایران و به سادگی برای شما میسر است. پس وقت خود را تلف نکنید به نامبرلند بروید  و از این امکانات استفاده کنید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا