اخبار ارز دیجیتال

وام تحقیقاتی Alameda 200 میلیون دلار به Voyager Digital

این شرکت تجاری قصد دارد تا پایان ماه سپتامبر بدهی خود را که بر اساس برآوردهای دلاری تقریباً دو برابر شده است، پرداخت کند.

شرکت بازرگانی کمی Alameda Research قصد دارد حدود 200 میلیون دلار را به Voyager Digital که در مراحل ورشکستگی است بازگرداند. آلامدا در سپتامبر 2021 وجوهی را در ارزهای دیجیتال قرض کرد. در آن زمان، مجموع آن نزدیک به 380 میلیون دلار بود.

طبق اسناد اخیری که در دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شده است، طرفین به توافق رسیده اند و Alameda قصد دارد تا 30 سپتامبر تقریباً 6553 بیت کوین (BTC) و 51000 اتر (ETH) را بازگرداند. آماده بازگشت وجه:

سپس وویجر باید وثیقه خود را در قالب 4.65 میلیون توکن FTX (FTT) و 63.75 میلیون توکن Serum به ارزش 160 میلیون دلار در زمان نگارش برگرداند. این شرکت از ماه ژوئیه در جریان رسیدگی به ورشکستگی فصل 11 بوده و در ماه سپتامبر حراج دارایی ها را برای بازگرداندن بخشی از وجوه به مشتریان آغاز کرده است.

مراحل دادگاه و اسناد مالی در طول مراحل ورشکستگی نشان دهنده رابطه قوی بین Voyager و Alameda است. در ژوئن، زمانی که وویجر دچار مشکل شد، آلامدا از وام گیرنده به وام دهنده تغییر مکان داد و 500 میلیون دلار کمک مالی ارائه کرد. با این حال، به درگیری عمومی بین دو طرف منجر شد، وویجر از انجام معامله امتناع کرد و استدلال کرد که می تواند به مشتریانش آسیب برساند.

مربوط: Alameda Research و FTX Combine VC Businesses

علاوه بر این، کتاب‌های مالی Voyager نشان می‌دهد که 1.6 میلیارد دلار وام رمزنگاری به نهادهای مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا، همان مکانی که Alameda در آن ثبت شده است، وام داده است. 110 میلیون دلار در دو سرمایه گذاری. در اوایل سال جاری، آلامدا برای اجتناب از الزامات گزارش دهی، از 4.5 میلیون سهم صرف نظر کرد و سهام خود را به 9.49 درصد کاهش داد.

مانند چندین پلتفرم و وام‌دهنده ارزهای دیجیتال دیگر، از جمله سلسیوس، بلاک‌فای و هادل‌نوت، وویجر پس از سقوط بازار جهانی کریپتو در اوایل تابستان 2022 تلاش کرد تا در تجارت باقی بماند.نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا