اخبار ارز دیجیتال

سام ترابوکو، یکی از شرکت‌های تحقیقاتی آلامدا کناره‌گیری کرد، کارولین الیسون تنها رئیس شد

Trabucco که از سال ۲۰۱۹ رهبری این شرکت را بر عهده دارد، گفت که قصد دارد مشاور شود اما هر روز در تاپیک پر پیچ و خم توییتر که تصمیمات خود را اعلام می کند حضور نخواهد داشت.

سام ترابوکو، یکی از مدیران اجرایی Alameda Research، روز چهارشنبه در توییتر استعفای خود را اعلام کرد. ترابوکو گفت که کارولین الیسون، مدیر عامل شرکت، به عنوان مدیر عامل شرکت کرده است و به عنوان مشاور ادامه خواهد داد. Alameda Research یک شرکت بازرگانی کمی است که در سال ۲۰۱۷ توسط بنیانگذار صرافی رمزنگاری FTX سام بانکمن-فرید تأسیس شد.

Trabucco مستقر در هنگ کنگ در یک موضوع طولانی با عنوان “درباره شادی” گفت انتصاب سال گذشته به عنوان مدیرعامل Alameda Research “در مورد زنده کردن این عنوان بود.” استعفای او نیز همین هدف را داشت. Trabucco و Ellison جانشین Bankman-Fried به عنوان روسای شرکت شدند.

Trabucco در آگوست ۲۰۱۲ پس از کار به عنوان یک تاجر در Alameda Research از سال ۲۰۱۹ به این سمت منصوب شد. او در سال ۲۰۱۵ از موسسه فناوری ماساچوست فارغ التحصیل شد، یک سال عقب تر از Bankman-Fried، و به عنوان یک تاجر در گروه بین المللی Susquehanna مشغول به کار شد. شاغل در موسسه تحقیقاتی آلامدا

Trabucco که در فهرست ۳۰ زیر ۳۰ سال مجله فوربس به عنوان یکی از رهبران Alameda Research نامگذاری شده بود، در چند ماه گذشته نقش خود را در این شرکت کاهش داده است و نوشته است که “نمی تواند روز خوبی داشته باشد.” سپس اضافه کنید:

گذراندن زمان «عادی» در محل کار سخت است. به خصوص اگر سعی می کنید یک رهبر باشید. […] من نیاز به آرامش داشتم، اما واقعاً خوشحالم. ”

Trabucco گفت که او هیچ برنامه فوری پس از عزیمت خود ندارد، اما گفت که یک قایق خریداری کرده است.

Bankman-Fried قبل از FTX، موسسه تحقیقاتی قدرتمند Alameda را تأسیس کرد. حضور عمده در بازار کریپتو و مشارکت در تامین مالی بانک کریپتو Anchorage Digital. این شرکت به ویژه از زمان شروع زمستان کریپتوهای کنونی برجسته بوده است و برنامه‌های خریدی را ارائه می‌کند که توسط Voyager Digital مشکل‌دار رد شد. من همچنین در پروژه هایی مانند مبادلات MARA در شرق آفریقا شرکت داشته ام.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا