🚨 اخبار ارز دیجیتال

Alameda Research و FTX Combine VC Businesses: Report

طبق گزارش‌ها، بازوی سرمایه‌گذاری Alameda، FTX Ventures و صرافی ارزهای دیجیتال FTX مستقل از یکدیگر به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

طبق گزارش‌ها، بازوی سرمایه‌گذاری صرافی رمزنگاری Sam Bankman-Fried، FTX، کسب‌وکار سرمایه‌گذاری خطرپذیر Alameda Research را در پاسخ به بازار خرس ارزهای دیجیتال جذب کرده است.

بلومبرگ روز پنجشنبه گزارش داد، کارولین الیسون از آلامدا در مصاحبه ای گفت که این ادغام قبل از اعلام استعفای مدیرعامل سابق سام ترابوکو در روز چهارشنبه انجام شد و الیسون را به عنوان تنها مدیرعامل شرکت تبدیل کرد. FTX Ventures، بازوی سرمایه گذاری صرافی ارزهای دیجیتال، راه اندازی شد. در ژانویه، زمانی که طبق گزارشات، خرید Alameda آغاز شد و دارایی های تحت مدیریت به ۲ میلیارد دلار رسید.

امی وو، مدیر صندوق VC، گفت که هیچ پرداختی به عنوان بخشی از این معامله انجام نشده است و بازوی سرمایه گذاری Alameda به طور کامل تحت چتر FTX Ventures است، این دو مستقل از یکدیگر و یک صرافی ارز دیجیتال هستند. طبق گزارش ها، این شرکت گفته است که فعالیت می کند. مستقل از. به گفته وو، این دو شرکت هنوز “از راه دور” کار می کنند و تیم آلامدا “به طور معمول کار زیادی در سمت سرمایه گذاری انجام نمی دهد.”

مربوط: SBF و Alameda برای جلوگیری از سرایت Crypto Collapse مداخله می کنند

در ماه جولای، Voyager Digital یک پیشنهاد مشترک برای خرید دارایی های مجازی و وام های معوق از FTX و Alameda به عنوان بخشی از روند ورشکستگی خود را رد کرد. این امکان وجود دارد.” Alameda خدمات منحصر به فردی از جمله حمایت از شرکت نگهبانی رمزارز Anchorage Digital را ارائه می دهد.

طبق گزارش‌ها، الیسون گفته است که آلامدا همچنان به ارائه کمک‌های مالی به شرکت‌های ارزهای دیجیتال که در بحبوحه بازار نزولی به نقدینگی آسیب می‌زنند، فکر می‌کند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا