🚨 اخبار ارز دیجیتال

رندر توکن هوش مصنوعی (RNDR) 140 درصد در تراکنش های بزرگ افزایش یافته است، این واکنش قیمت است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رندر توکن مبتنی بر هوش مصنوعی (RNDR) برخی از معیارهای کلیدی خود را افزایش داده است و بازار گسترده‌تر را به چالش می‌کشد. بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیلی کریپتو IntoTheBlock (ITB)، تراکنش‌های Render Large در ۲۴ ساعت تا ۱۴۰ درصد افزایش یافت و ارزش دلاری آن را به ۷۴.۲۹ میلیون دلار رساند.

تمایل به پردازش غیرمعمول

داده های بازار رندر نشان می دهد که یک سری صعودهای نسبتاً غیرعادی انجام داده است. تعداد تراکنش‌های بزرگی که حرکت RNDR را بالای ۱۰۰۰۰۰ دلار تعریف می‌کنند از ۲۳ در ۷ آوریل به ۶۰ در ۹ آوریل افزایش یافته است. ارزش گذاری رمز واقعی و معادل پولی نیز طی چند روز گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

تأثیر این نوسانات همچنین به تثبیت موقعیت آن به عنوان یکی از پروتکل های هوش مصنوعی با بیشترین تعداد آدرس های سودآور کمک کرد. آدرس‌های IntoTheBlock در Render در ۶۱۵۷۰ “In the Money”. این رقم ۷۴.۱۳ درصد از کل را نشان می دهد.

آدرس‌های از پول ۱۶۸۴۰ یا ۲۰.۲۸٪ از کل آدرس‌ها را تشکیل می‌دهند، در حالی که آدرس‌های در سطح سربه‌ساخت یا کمتر از آن ۴۶۴۰ یا ۵.۵۹٪ از کل را تشکیل می‌دهند.

با وجود روند صعودی در این معیارها، قیمت رندر (RNDR) نیز همچنان روند نزولی را در بازار گسترده‌تر نشان می‌دهد. RNDR با ۶.۶۵ درصد کاهش به ۹.۲۳ دلار در هر توکن رسید.

ما از هیجان هوش مصنوعی بهره مندیم

رندر جایگاه بسیار منحصربه‌فرد و متمایزی را در اکوسیستم هوش مصنوعی اشغال می‌کند و در حال انجام یک بازی خاص در دنیای Web3 است که می‌تواند بازار استقرار GPU را رهبری کند. یکی از اقدامات استراتژیک که برای دستیابی به این هدف اجرا کرده است، همکاری با شرکای فعال در دنیای فناوری بلاک چین است.

با پذیرش رو به رشد خود، Render مدتی است برخلاف انتظارات بازار اصلی حرکت می کند. این روندی است که منحصر به فرد بودن و شناخت ارزش پیشنهادی آن را برجسته می کند. هوش مصنوعی در بلاک چین هنوز یک جایگاه بسیار جدید است. این به رندر مزیت محرک اول را در کنار Fetch.ai می دهد که صنعت کاملاً بالغ شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا