🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا هوش مصنوعی با بلاک چین برخورد می کند؟ مایک نووگراتز از پیش بینی خیره کننده بنیانگذار Reddit حمایت می کند

به زودی به پست الکترونیکی در شبکه اجتماعی X، مدیر عامل Galaxy Digital مایک نووگراتز به پست اخیر الکسیس اوهانیان، یکی از بنیانگذاران Reddit اشاره کرد که در آن اولی همگرایی بالقوه هوش مصنوعی (AI) و بلاک چین را توصیف کرد.

به گفته اوهانیان، یک فناوری برای دیگری «نیاز انکارناپذیر» ایجاد می کند. او توضیح می دهد که در حال حاضر اینترنت پر از تصاویری است که با کمک هوش مصنوعی ایجاد شده اند.

در واقع، یک مطالعه در سال ۲۰۲۳ نشان می دهد که ۱۵۰ سال تصویر تنها در یک سال با کمک ابزارهای تبدیل متن به تصویر مانند Stable Diffusion و Midjourney ایجاد شده است.

اوهانیان دنیایی را متصور است که به دلیل گسترش تصاویر دیجیتال نمی توان به یک تصویر دیجیتال اعتماد کرد. هوش مصنوعی. فناوری آنقدر سریع در حال پیشرفت است که بسیاری از مردم در تشخیص عکس های واقعی و عکس های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی مشکل دارند. این کارآفرین گفت: «بنابراین دنیایی را تصور کنید که در آن نمی‌توانید به یک JPG که می‌دید اعتماد کنید. نمی‌دانید واقعی است، کسی که گفته است آن را خریده است، یا چیزی واقعی را به تصویر می‌کشد. .

یکی از بنیانگذاران Reddit معتقد است که می توان از فناوری بلاک چین برای تأیید منشاء یک تصویر استفاده کرد. ممکن است بتوان صحت یک تصویر خاص را با امضای دیجیتالی یک دفتر کل جهانی تغییرناپذیر با دستگاه خود تأیید کرد.

به گفته اوهانیان، این یک مورد استفاده عالی برای بلاک چین خواهد بود. او افزود: «اگر رئیس‌جمهور یا مدیرعامل هستید – حتی اگر فقط یک بچه جوان باشید – اثبات اینکه یک تصویر متعلق به شماست، بسیار بسیار ارزشمند خواهد بود.

احراز هویت مبتنی بر بلاک چین چیز جدیدی نیست. برای مثال، غول حسابداری ارنست اند یانگ، آغاز شده یک سرویس مبتنی بر بلاک چین برای شناسایی جعلی در سال ۲۰۲۰. شیلات نروژی همچنین شروع به تکیه بر فناوری بلاک چین IBM برای ردیابی ماهی قزل آلا و مبارزه با تقلب در غذاهای دریایی کرده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا