🚨 اخبار ارز دیجیتال

هوش مصنوعی می تواند قیمت بیت کوین را به بالای ۷۵۰۰۰۰ دلار برساند – آرتور هیز


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر عامل سابق BitMEX می گوید که هوش مصنوعی در چند سال آینده منفجر خواهد شد و بیت کوین حتی بیشتر منفجر خواهد شد.

به گفته آرتور هیز، بیت کوین (BTC) به ارز هوش مصنوعی (AI) تبدیل خواهد شد و در این فرآیند، قیمت هر سکه می تواند به ۷۶۰۰۰۰ دلار برسد.

مدیر عامل سابق BitMEX در آخرین مقاله خود با عنوان “Massa” به این نتیجه می رسد که انقلاب هوش مصنوعی به طور طبیعی به سمت بیت کوین می کشد.

هیز: بیت کوین «انتخاب منطقی ارز برای هوش مصنوعی است»

هیز می‌گوید: اگرچه سیستم ارزهای فیات قرار است در آینده به طور فزاینده‌ای ناکارآمد شود، یک بخش از اقتصاد وجود دارد که در حال رونق است و جذابیت بیشتری پیدا می‌کند: هوش مصنوعی.

در حالی که در سال ۲۰۲۳ هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد، چند دهه آینده شاهد انفجار پیاده سازی های مرتبط با هوش مصنوعی خواهیم بود و هوش مصنوعی را در همه جا حاضر و اجتناب ناپذیر می کند.

او گفت: “با پیشرفت های اخیر در قدرت محاسباتی، ما به اوج لحظه هاکی رسیده ایم. هوش مصنوعی در همه جا فراگیر خواهد شد و مسیر بشریت را تقریباً یک شبه تغییر خواهد داد.” من در حال نوشتن هستم.

تنها در دو ماه، ChatGPT به ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه رسید و آن را به سریع‌ترین فناوری مورد استفاده در تاریخ بشر تبدیل کرد. تصور کنید چگونه تغییر خواهد کرد.

هیز گفت، وقتی صحبت از یکپارچه‌سازی می‌شود، اولین و مهم‌ترین راه‌حل مالی روی میز یک آلت‌کوین سفارشی متمرکز بر هوش مصنوعی نیست. در عوض بیت کوین

دلیل، طبق تئوری همراه، این است که هوش مصنوعی ویژگی‌های ذاتی بیت‌کوین – عرضه ثابت تغییرناپذیر، کمبود دیجیتال و وضعیت به‌عنوان «پول انرژی» – را انتخاب‌های منطقی می‌داند.

هیز ادامه داد: “طلا و بیت کوین تنها نامزدهای خوب هستند، زیرا بعید است که به هوش مصنوعی اجازه دهند به چیزی که توسط یک دولت انسانی اداره می شود تکیه کند. طلا و بیت کوین به هم متصل هستند.”

بنابراین بیت کوین به یک ارز منطقی برای هر هوش مصنوعی تبدیل می شود. در حال حاضر هیچ چیز نمی تواند بیت کوین را در این جنبه ها به چالش بکشد.

یک مسیر دیگر به BTC قیمت ۱ میلیون دلاری

آن وقت چه اتفاقی برای قیمت بیت کوین خواهد افتاد؟

مطالب مرتبط: با ظهور خریداران ۳۰۰۰۰ دلاری بیت کوین، قیمت بیت کوین “قطعا صعودی” باقی می ماند

قیمت فعلی حدود ۳۰۰۰۰ دلار است، اما تاثیر واقعی هوش مصنوعی را باید در حدود سه سال دیگر دید.

پس از آن، هیز گفت که ممکن است یک دهه دیگر یا بیشتر طول بکشد تا بیت کوین/دلار آمریکا به ۱ میلیون دلار برسد، فقط به دلیل افزایش ارزش شبکه به دلیل هوش مصنوعی.

او توضیح داد: “من معتقدم که اوج سرمایه گذاری رشد دیوانه کننده در حدود سال های ۲۰۲۵-۲۰۲۶ رخ خواهد داد. بنابراین، اهداف پیش بینی من برای قیمت آینده بیت کوین، روایتی را تشکیل می دهد که تا آن زمان ادامه خواهد داشت. همین است.”

بسته به اندازه سرمایه گذاری، حرکات قیمت بیت کوین می تواند به ۷۶۰۰۰۰ دلار در هر سکه برسد.

او گفت: «به یاد داشته باشید، اگر بازار معتقد باشد که فرضیات من می‌تواند در آینده درست باشد، بازار برای رشد شبکه بیت‌کوین هزینه بیشتری خواهد پرداخت.» بخشی از Massa نتیجه‌گیری می‌کند.

زمانی که قیمت‌های بازار از «هرگز» به «ممکن است اتفاق بیفتد»، بیشترین سود را دارد.

محاسبه هدف قیمت بیت کوین (اسکرین شات).منبع: آرتور هیز

هیز به دلیل چشم‌انداز بلندمدت صعودی خود برای بیت‌کوین شناخته شده است و اخیراً از قیمت ۱ میلیون دلاری آن پس از سقوط ارزهای فیات دفاع کرد.

مجله: آیا باید به کودکان خود “قرص نارنجی” بدهید؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا